Bir Ünlünün İp adresini ele geçirdim bir şey olur mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alieren345

Yeni üye
17 Mar 2018
5
0
Modlar konuyu silin tht şifremi degistirdim tht hesabım calınmıstı sanırsam

Modlar konuyu silin tht şifremi degistirdim tht hesabım calınmıstı sanırsam

Son düzenleme:

Suffie

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
283
1
Kardeşim ister tak ister takma lafımı, işletim sistemini bilsen ne olucak sanki adamın işletim sistemi.Proxy diye birşey var, IP de proxy in IP si.İster al ister alma hiçbirşey değişmez zaten adam bi interneti kapatıp açsa ip si değişecektir.Yani o adamın ipsi değil ve lamerlikten başka birşey de değil.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Eğer IP adresini biliyorsan beter. Canın istediğinde o ünlüyü öldürebilirsin. Var deep web'den indirdiğim büyü kitabı, IP üstüne nasıl büyü yapılıyor anlatılıyor.

Git yat üstad. Yarın da "IP ne işe yarar" diye burada araştır.

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
dostum trojan atarsın ip ye nasıl dersen

cmd açıyoruz
color a diyip
ping <hedef ip yazıyoruz trojan yiyor

asdsadsadsasdasadsafdsf

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
Kardeş şu düşünceden kurtulun artık bi ya
ne lameri?
işletim sistemi ilemi lamer olunuyo.
windows kullanan lamermi şimdi?

bak kardeşim linux tabanlı işletim sistemleri açık kaynak kodludur ve kullanmasını bilen kullanır windows ise basit ve herkes kullanabileceği yapıya sahiptir basit lamerlerin windows komut satırı CMD dir yeni yeni bu lamelar powershell yöneldi fakat hala öğrenemeyip cmd den .bat komutu kullanarak kendini kandıranlar doğru

şuna gelicem yukardaki arkadağ IP demiş IP değişken bişeydir ve hadi değişmedi ve bildin işletim sistemi windows uzaktan bilgisayar açık değilse İP ile bişe yapamazsın biraz zararlı değilde yararlı şeyler için uğraşın ve şunu unutmayın her buyuk hacker bir gün lamer olmuştur yürünmeden koşulmaz

dostum trojan atarsın ip ye nasıl dersen

cmd açıyoruz
color a diyip
ping <hedef ip yazıyoruz trojan yiyor

asdsadsadsasdasadsafdsf

Okulda hacker nasıl olunur diye vds açıp bunu yazmıştım ve md hacker 1 yazıp masaüstüne kayıt etmiştim toplamda 54 boş klasör vardı okulda buna inanan 54 sazan müdürün bilgisayarının Ip adresini yazmıstım .

Moderatör tarafında düzenlendi:

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Eğer IP adresini biliyorsan beter. Canın istediğinde o ünlüyü öldürebilirsin. Var deep web'den indirdiğim büyü kitabı, IP üstüne nasıl büyü yapılıyor anlatılıyor.

Git yat üstad. Yarın da "IP ne işe yarar" diye burada araştır.

Üstad trollüğu nirvanaya çıkarmışsın yalnız gencin hevesini kırmak yerine daha düzgün bir anlatımla olayı açıklasaydın güzel olurdu. Yeni başlayanlar hevesini yitirebiliyor o bakımdan söyledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.