Bir website fikrim var nasıl yapabilirim?

ByRemzi

Üye
24 Nis 2015
93
0
İzmir
merhaba Türk Hack Team aklımda olan projeden size bahsetmek istiyorum. bir internet sitesi yapmak istiyorum. Free pasta ve polish üzerine agırlıklı otomotiv sektörü için. Bu website için linkler ve yapım aşamasını nasıl yapabilirim? bahsedebilir misiniz? sitede yapılan işlemleri sergilemek istiyorum. SAYFA DA olacak şeyler cok az anaSayfa hakkımızda ve iletişim ve Randevu sistemi olacak. Genel olarak nasıl yapabileceğim hakkında faydalı içerikler paylaşabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,776
merhaba türk hack team aklımda olan projeden size bahsetmek isterim. bir internet sitesi yapmak istiyorum. Free pasta ve polish üzerine agırlıklı otomotiv sektörü için. bana yardımcı olabilcek arkadaşlar linkler veya yapım aşamalarından bahsedebilirse sevinirim. sitede yapılan işlemleri sergilemek istiyorum. SAYFA DA olacak şeyler cok az anaSayfa hakkımızda ve iletişim ve Randevu sistemi istiyorum.
Bu tarz işler için bir webmaster ile iletişime geçmen en sağlıklısı olacaktır.

Onun dışında.

yapım aşamalarından bahsedebilirse sevinirim
Domain
Honting
Web sitesinin kendisi (yani tasarım + kodlama)

SAYFA DA olacak şeyler cok az anaSayfa hakkımızda ve iletişim ve Randevu sistemi istiyorum.

Bunlar yapması çok zor şeyler değil.
Bu tarz bir işi 500 lira gibi ücretlere yaptırabilirsin.
Başka sorun olursa dm den sorabilirsin.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Bu tarz işler için bir webmaster ile iletişime geçmen en sağlıklısı olacaktır.

Onun dışında.

Domain
Honting
Web sitesinin kendisi (yani tasarım + kodlama)

Bunlar yapması çok zor şeyler değil.
Bu tarz bir işi 500 lira gibi ücretlere yaptırabilirsin.
Başka sorun olursa dm den sorabilirsin.
Ölü fiyatına gittin reis naptın ya, bir sürü özellik eklenir ona wordpress bile yapsan 500 liradan fazla eder hosting domain masrafı 500ü buluyor günümüzde. Özel yazılımı zaten unut.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,776
Ölü fiyatına gittin reis naptın ya, bir sürü özellik eklenir ona wordpress bile yapsan 500 liradan fazla eder hosting domain masrafı 500ü buluyor günümüzde. Özel yazılımı zaten unut.
bazı freelancerler o fiyata yapıyor.
Bir de hosting ve domain dahil olarak söylememiştim ama yanlış anlaşılmaya müsait tabi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.