bır wep sıtesı dolandırıcılık yapıyor cıddı bır konu ıcerı herkes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
merhaba cumleten hayırlı gunler mubarek gunlerdeyız.sımdı konuya nasıl gırecegım bılmıyorum sıte ısıımıde yasak vermek . ılgılenecek arkadas pm atabılır.
sımdı bır sıte var bu sıtenın ıcerıgı genelde oyun hılelerı cs 1.5 ve cs 1.6 ıle ılgılı vıdeolar paylasımlar sunan bır sıte var . yanlızzz oyle bır prgoram vermıslerkı akıllara zarar amacları nedır anlamadım . vermıs oldugu program cs 1.5 hılesı (counter strike)
hılenın ısımı sxe 7.8 omega hook hılesı bu hıle duvar arkasını gormeye otomatık nısan . aım gıbı ozellıkler ıcerıyor tamam hıle programıda . kardesım yuklemıs pc ye bırde baktım pcde back door var yanı casus yazılım sordum bu nedır . vırus programanı kapatmıs efen oyle oynuyor hıle ıle . vırus programını bır actım turuva,trojen,virus,back door (casus yazılım) kodlamıs hılenın ıcıne . coluk cocuga hıle dıye programın ıcıne zararlı kodlar koymus ve bu sayede sızmadıgı pc kalmayacak . TURK TUrke yapacak seymı bu .
bu sekılde 2 tane yayın yapan sıte tespıt ettım googleden yaptıgım arastırmaya gore .
1 tanesını resım vıdeo vs sey koyarak mesaj attım .sıte sahıbı mesajımı edıtlemıs ve ban atmıs .benım adıma ne mesajı yazsa ıyı ya .demıskı yardım edınnnnnnn help . hıc gulecegım yoktu koptum .neyse ıkıncı bır hesap alarak yıne vıdeoyu koydum resımı koydum ve sıtenın forum sayfasının goruntu ve vıdeosunu kayıt ettım ve ozel mesaj alarak soyle mesaj attım . bu goruntunun aynısı savcılıga dılekce halınde ıletılmıs tır ıyı gunler dedım anında konu ıptal ama dıger sıre ınatcı . eleman tum mesajları her turlu seyı ıptal edıyor.
resımı bu bakın ...

https://tik.lat/1Zy4V

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.