Bir yeri hacklerken nasıl anonim olabilirim?

P4$A

Uzman üye
13 Tem 2021
1,490
2,826
23
";-alert(1)-//
kafaya koyulursa bulunursun şimdi gelip bir ton herkes vpn aç tor filan dicek, ben pata küte giriyorum örneğin profilden nerelere vurduğuma bakabilirsin hala buradayım o yüzden,
maxresdefault.jpg

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
kafaya koyulursa bulunursun şimdi gelip bir ton herkes vpn aç tor filan dicek, ben pata küte giriyorum örneğin profilden nerelere vurduğuma bakabilirsin hala buradayım o yüzden,
maxresdefault.jpg
reis ben azerbaycanda calistigim icin burda siber guvenlik daha gelismedi oyuzden Allah ne verdiyse giriyorum vpn felanda acmiyorum

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,935
946
İlk dış ağa çıktığın bağlantı sana ait olmayacak, bu olmazsa gerisi zaten boş. Güvenlik kameralarına dikkat edilmesi şart.

Yani ağdaki anonimliğe gelmeden çoook daha önce başlıyor anonim kalma hazırlıkları.

Gerektiğinde işlemleri üzerinden yaptığın Hardware'yi yok etmekten de kaçınma. :) (Bunun içim bayağı büyük bir şeyler yapmış lazım, korkunun Hardware değerinden ağır bastığı işler)

Çünkü iyi adli bilişimciler çok güzel işler çıkarabiliyorlar ;)

Yukarda kısa değindiğim gibi, anonimlik sadece ağda az çok anonim kalmakla bitmiyor. Bunun için, Digital Forensic |Adli Bilişim alanını araştırabilirsin.

Sadece hacklerken değil, hackin hazırlık sürecinde ve hackin sonrasında da anonim kalabilmek çok önemli.

Vds, Vps tor, vpn vs. zaten belli.

Hacklenmiş illegal siteleri kullanmak da kaçınılmaz.

Bunları bir araya toparlarsan, yüksek derecede anonimlik sağlayabilirsin.

Kolay gelsin

'GÖKKURT

Junior Hunter
10 Şub 2019
346
223
Evet başlığı okursanız cevaplarsanız.
Anonimlik kavramı farazi bir kelimedir . Önemli olan "nereye saldırdığın ve ne kadar zarar verdiğin"'dir.
1-Türk sitelerine saldırma
2-Dış devletlerin önemli sitelerine saldırma, saldırıyorsan data çekme ...
Bu soruyu soruyorsan yenisin demektir. Kodomanlara dokunma, fakir fukaraya mahalle tefeciliği yap :ROFLMAO:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.