Biraz önce karabasan olayı oldu

kakihara

Üye
30 Tem 2016
164
0
enhanced-8025-1433356200-1(1).jpg

Olay bi kaç dakka önce oldu

uzandığım yerde uyuya kalmışım rüya gördüm üç kişi karanlık bir odadayız kardeşlerim var odada normalde kardeşlerimle aynı odada yatmayız odada sohpet filan ediyoruz o esnada bana tuhaf bişeyler oluyor ve yatakta kımıldayamıyorum sanki bir baskı oluyordu içimi baya bir korku kapladı o esnada kardeşime bağırmaya çalıştım sesim kısık hatta yok denecek kadar çıkıyordu bağıramıyordum ve hareket edemiyordum rüya halindeyken uyandım ama yataktan yine kalkamadım kendi kendime bilincimi açmak için rahatlatmaya çalıştım kendimi ve şiddetli zil sesimi desem çığlık sesimi desem öyle bi acayip robotik bi ses geldi çaldı kafamda ve beynime işlercesine bilincim açıldığında ve siyah bişeyler gördüm ödüm b*kuma karıştı ilk defa böyle bişey başıma geldi :RpS_huh:

Sizinde başınıza geldimi bu tür bi olay?

Son düzenleme:

omerbjkli

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
595
0
kardeşim felak nas oku bide ayetel kürsi hiç sorun olmaz aynı ddeiklerin şey benim din hocamada olmuştı anlatmıştı bize korkmuştum ne günlerdi be :D

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
Bu hafta 2 gün üst üste kabustan uyanıp kabusa yattım 3.gün hiçbişey görmedim çok kötüydü

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Dinen karabasan diye bir varlık yoktur,bilimsel olarak bu uyku felcidir (araştırdıklarıma göre).O gördüğün siyah şey,ya mübarek bişey üstünde uyudun ya da kırıntıların üzerinde felan.

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
kardeş yattığın yatağın çarşafını değiştirsin annen veya silkele ve sakın bi daha odanda bişeyler yeme :puah:puah uyku felci olmuşsun ilk başıma geldiğinde çok ilginç demiştim hatta o zamana kadar hep karabasan diye konu açardık arkadaşlarla başıma gelmedi diyip kıs kıs gülüyodum ahanda o ana kadardı. başıma geldiğinde ben deliriyodum ASD:ASD ama şimdi çok komiğime gidiyo

tungakan

Yeni üye
4 Eyl 2007
19
0
enhanced-8025-1433356200-1(1).jpg

Olay bi kaç dakka önce oldu

uzandığım yerde uyuya kalmışım rüya gördüm üç kişi karanlık bir odadayız kardeşlerim var odada normalde kardeşlerimle aynı odada yatmayız odada sohpet filan ediyoruz o esnada bana tuhaf bişeyler oluyor ve yatakta kımıldayamıyorum sanki bir baskı oluyordu içimi baya bir korku kapladı o esnada kardeşime bağırmaya çalıştım sesim kısık hatta yok denecek kadar çıkıyordu bağıramıyordum ve hareket edemiyordum rüya halindeyken uyandım ama yataktan yine kalkamadım kendi kendime bilincimi açmak için rahatlatmaya çalıştım kendimi ve şiddetli zil sesimi desem çığlık sesimi desem öyle bi acayip robotik bi ses geldi çaldı kafamda ve beynime işlercesine bilincim açıldığında ve siyah bişeyler gördüm ödüm b*kuma karıştı ilk defa böyle bişey başıma geldi :RpS_huh:

Sizinde başınıza geldimi bu tür bi olay?

Güzel kardeşim yapacağın Tekşey Besmele çekmekti.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.