Birden Çok Windows Ve Ortak Program Alanı

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
İyi Günler

Benim sorunum Bilgisayarımım 2 inci el toplama olmasıdır
Ati4890
İntel Pentium G2010 2.8Ghz
işlemci ve :( 1300 hmz 8 gb ram ve overlock yapınca yani 1600 e alınca ona izin veriyor anladıgım kadarı ile siyah ekran hatası

Neyse Windows 7 de iyi oyun performansı var hiç yokdan iyi denilecek şekilde
ama Windows 10 da beni benden alıyor kendisi Elementary Os kadar güzel olmasada iyi yani
Grafik Tasarım yapıyorum kendi çapımda windows 7 de heves kalmıyor grafik tasarıma
Windows 10 da Oyun performansı iyi olmuyor ama grafik tasarımda işimi iyi görüyor

Yani Ben şunu diyorum 300 gb Hdd var bunu 3 bölsem 100 gb olucak şekilde Birine Windows 7 Birine 10 kursam ki kuruluyor sorun yok
3 bölüme Tüm Programları Ortak Kurarak Kullanabilirmiyim Oyunlarıda Yani Binevi Portable olucak Şekilde Binevi

9 May 2014
143
0
Night City
Hocam Hdd 3 e bölüp 2 işletim sistemi kuracagım bir bçlümede programları kuracagım ikisindede programları kullanabilirmiyim

2 sinede programları ayrı ayrı kurmanız gerekmekte.

Grafik tasarım programlarını Win7 ye ,
Oyunları Win10 'a

Gibi . Win7 de hem oyun hem grafik tasarım olsun istiyosanız ikisinide aynı sisteme yüklemelisiniz.3. bi bölmede programları ortak kullanamazsınız , uyumluluk sorunu çıkabilir.

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Mesala Adobenin kurulumunu yaparken disk seçme gibi bir şanşım olmuyor ve x86 be Program Files de dosyaları var onları o Hdd aktarıp sorunsuz her iki işletim sistemimdede kullanabilirmiyim

9 May 2014
143
0
Night City
Mesala Adobenin kurulumunu yaparken disk seçme gibi bir şanşım olmuyor ve x86 be Program Files de dosyaları var onları o Hdd aktarıp sorunsuz her iki işletim sistemimdede kullanabilirmiyim

Adobe(?) yi iki sistemede kurmanız olacaktır , diski ikiye bölmeniz yeterlidir. 3'e bölmenin ortak kullanım alanı oluşturmanın faydalarını maalesef anlayamadım . Ne gibi bir avantaj elde etmeyi planlıyorsunuz?

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Tam olarak uyumluluk sorununa takılmışdı kafam o halde 300 gb olan hdd 200 ve 100 gb olarak ayarlayayım 100 gb olanda Windows 7 Şuhanda kullandıgım Windows 7 dursun Windows 7 den programları kaldırayım oyunları da kaldırayım oyunlar sorun yaşatmıyor genelde onlarıda 70 gb olan diger bir diskime atarım sonrasında Windows 10 da Programlarımı Kullanırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.