Çözüldü Biri bana siber saldırı yapdı (çok önemli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustiefe

Yeni üye
18 Ocak 2012
21
0
ŞİRKETİMİZ DE BULUNAN SERVER SALDIRI YAPILDI 4200 DOSYAYA BÖLÜNEREK ŞİFRELENDİ
YARDIMCI OLACAK ARKADAŞ VARMI ( s10numara ) DİYE BİRİ

Bu notu okuyorsanız beraberinde sisteminizde bulunan bazı dataların şifrelenip
geçici olarak kullanılamaz hale getirildiğini de fark etmişsinizdir.

Şifrelenen bu datalar sizin veya herhangi bir veri kurtarma uzmanının
geri getiremeyeceği sadece benim eski haline getirebileceğim bir şekilde
bazi özel yazılımlar ile şifrelenmiştir.

Verilerinizi geriye almayı düşünürseniz sisteminizde hiç bir değişiklik yapmadan, bana mail atıp karşılığında ödeyeceğiniz fiyat konusunda anlaşınız.

Western Union veya Moneygram ile yurt dışında vereceğim alıcıya gönderdiğiniz parayı teyit eder etmez sisteminize onu eski haline getirmek üzere tekrar bağlanacağım.

Not : Mail konu kısmına sunucu "IP NUMARANIZI" mutlaka yazınız. !!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

mustiefe

Yeni üye
18 Ocak 2012
21
0
:RpS_sad:Bu şekil bir mail atmış cari tutugumuz logo programını krım 4800 adet rar dosyası yapıp hepsine tek tek şifre vermiş

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Başınıza gelen bu şanssızlıktan dolayı üzgünüm.
Ancak buradan "ücretli" yardım istemenize müsade edemem.
Ben hallederim, sen parayı at diyip paranız çalınır, sisteminizdeki hasarı kapatır, kendisi bir backdoor yerleştirir vesaire. Sonra burada "THT beni dolandırdı" diye gezersiniz, hem kendiniz mağdur olursunuz, hem thtden acısını çıkarmaya çalışırsınız.
Konuyu çöpe almadan önce görmeniz için bekleyeceğim, iletişim bilgileri kaldırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.