Biri beni şikayet etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Hocam 12 yaşıdanki bi çocuğa sinirlendiğpğim için facebook da küfür ettim
Emniyet Müdürlüğüne rapor gönderdi elinde sonunda kaldırdım raporu özür dileyerek sonra beni engelledi elinde video ve ss var
Napabilirim

Mr Nonexistent

Katılımcı Üye
14 May 2016
329
0
Gotham
En başta ettiğin hatayı unutmadım hani o geniş projeymiş :) Küfürün bas harfi o ile baslıyor :)

Tartışma platformu değil birader burası, gidin özelden tartışın.
Sorunlarınızı biz çözmüyoruz karakola gidin bir şey yapın ama burda değil.

Konuyu açan arkadaşta o kadar ödlek olmasın 15 yaşında ki çocuktan mı korkuyorsunuz ayıp size, onun yaşı tutması gerek şikayetci olacakta rapor verecekte cart curt bir şey yapamaz göz boyamış.

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Beyler başka kapıya, beninde elimde burda başkasının SS var ama onu korkutmak için yapmıyorum, özür dilemiş sende erdemlik gösterip affedebilirsin!

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Tartışma platformu değil birader burası, gidin özelden tartışın.
Sorunlarınızı biz çözmüyoruz karakola gidin bir şey yapın ama burda değil.

Konuyu açan arkadaşta o kadar ödlek olmasın 15 yaşında ki çocuktan mı korkuyorsunuz ayıp size, onun yaşı tutması gerek şikayetci olacakta rapor verecekte cart curt bir şey yapamaz göz boyamış.

Ödlekliğimden değil amcası falan avukat mış güvenliğimi almak istedim neyse korkmayı bırakdım 15 değilki 11 :D

hassas adam

Yeni üye
11 Haz 2016
27
0
facebook un ıp verip vermediğini bilmiyorum ama hakaret davası açılır fakat daha önce hiçbir suç işlememişsen hükmün açıklanması geride bırakılır yani ceza almazsın.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Kaç kere diyoruz iletişim adresi vermeyin diye.
forum haricindeki olaylara müdahale edemeyiz.800bin üye var.Zaten forumdaki olaylara zor yetişiyoruz.Birde sosyal medya hesaplarınızdan yaptığınız tartışmlara forumu karıştırmayın.
Forumda küfür hakaret eden olursa cezasını alır.
Gerisi bizim sorumlulugumuzda değildir.

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Ya hocam korkma, insanlar ne suç işliyorki senin ki yanında ne kalsın? Küfür için davamı açılır? Daha önemli mahkemeler olduğu için açılsa bile seninki kapanır. İstiklal marşının ilk kelimesi ney? Korkma!

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Kaç kere diyoruz iletişim adresi vermeyin diye.
forum haricindeki olaylara müdahale edemeyiz.800bin üye var.Zaten forumdaki olaylara zor yetişiyoruz.Birde sosyal medya hesaplarınızdan yaptığınız tartışmlara forumu karıştırmayın.
Forumda küfür hakaret eden olursa cezasını alır.
Gerisi bizim sorumlulugumuzda değildir.

Sizde haklısınız

Bay Bilinmeyen

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
909
0
kufur etmen hata tm onunda bunu böyle büyütmesi hata bende çok kişiyle kufurlu kavga ettim ama özür dileyince veya özür diledigimde olumlu sonuç alıyorum sorsak benide çogu kişi mahkemeye vericekti yapamyın böyle şeyler iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.