Biri TW den bana rat hakkında yardımcı olabilir mi ?

7aykut7

Üye
29 Eki 2014
99
0
bi arkadaş bana modemin arayüz şifresini bilmediğim halde port açmıştı artık ulaşamıyorum o arkadaşa bana yardım edebilecek biri var mı ?? TW den halledersen daha iyi olur anlamış olurum hem

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
O arkadaş Hızır Aleyhisselam imiş.. Bir daha bul o mübarek şahsı daha büyük bir şeyler iste...

Herhangi bir şekilde modemin ayarlarına girmeden, web, telnet, ne olursa, o modemden port açamazsın.

18 Tem 2015
191
1
İstanbul
Modem Den dhcp olması lazım tam hatırlamıorum 1 kaç şeye baksam açılırmı açılmazmı sölerim ama port açmak mümkün tabi her modemde deil modemde 1 kaç ayar var onları yapılandırdınızda etkin hale getirdinizde 1 kaç program sayesinde port açabiliosunuz modemde arayüz şifresiz ama açık deilse ayarlar çok zor :D

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Yahu önce teknik servisini ara hangi servis sağlayıcı ise, müşteri numaranı ver, kullanıcı adı ve şifreni tekrar iste..

At modeme reseti, kullanıcı adın ve şifren zaten hazırda, baştan kur modemi.. Ne kasıyorsunuz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.