biri yardım etsin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
arkadaşlar bende avg anti-virüs vardı kaldırdım.kasperi kuruyım dedim ama kasperi kurarken uyarı veriyor avg yi sil diye. ben avg diye bi dosya kalmamacasına sildim.bana hala avg yi kaldır diyor.bakıyorum her yere hiç biyerde bulamadım kafayı yemek üzereyim ..
ne yapmam lazım bilen varmı acaba.:mad:

ulijonroth

Yeni üye
8 Şub 2007
47
0
Program Ekle - Kaldır'dan mı yaptın? Yoksa klasörünü mü sildin sadece?

Başlat -> Çalıştır -> services.msc ile yönetimden AVG ile çalışan servisleri kapatarak kurtulabilirsin bu durumdan.

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
avg hiç kullanmadım ama msconfigten bak sistem açılısında açılıyormus gibi gorunuyor sen msconfig den başlangıç öğelerinin tümünü kaldır öle bir dene bakalım sorunun duzelecekmidir...program filestede dosya tutuyor olmalıdır buyuk bir ihtimalle onların tumunude kaldır işallah sorunun düzelecektir

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
-_-

mcafee kur en güzeli bulamasanda özleden ulas atım en güvenilir olan bu bence diğerleri hikayee

dostum kasperi kurdum şimdilik sorun yok ama senindediğin virüs prosu demo var bende full olan crack ve serialli varsa alabilirim özelden atabilrisin.dostum ama hack işiyle uğraştığım için bence kasper 7.0.0.125 daha iyi gibi geldi.ama sen yolla bana onu da test ediyim bakalım kasperden iyi mi?:woott

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.