Zararlı Yazılım Birilerinin elinde özel bir videom var ve santaja uğruyorum bunların elinden o videoyu alma şansımız var mı?

Roichue

Uzman üye
31 Mar 2022
1,410
889
Millî İstihbarat Teşkilatı
Üzülerek söylüyorum ki bu gibi durumlarda videoyu karşı taraftan yok etme gibi şeyler maalesef olmaz. Polise haber vermeniz her durumda daha iyi olucaktır. Kişiler en kısa sürede yakalanacaktır.

En yakın karakola gidebilirsiniz veya:

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,237
1,180
JİGK
Ne yapacığımı bilmiyorum bütün herkese atmakla tehdit ediyorlar.
Forumdan birinin alması özel isteğe girer, bu da forum kurallarına aykırı. Daha önceki kişilerin dediği gibi polise / savcılığa başvurun. Ailenize atsalar ve sizin ailenize haber vermemeniz daha mı hoş olacak? Onları da haberdar edin ve birlikte çözüm arayın.

hverfa16

Yeni üye
6 May 2023
4
0
Forumdan birinin alması özel isteğe girer, bu da forum kurallarına aykırı. Daha önceki kişilerin dediği gibi polise / savcılığa başvurun. Ailenize atsalar ve sizin ailenize haber vermemeniz daha mı hoş olacak? Onları da haberdar edin ve birlikte çözüm arayın.
Olmayacak, olmayacak da bu yaptığım hatayı nasıl anlatıcam ben onlara yüzlerine nasıl bakıcam. Bu düştüğüm gafleti nasıl açıklayacam

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,237
1,180
JİGK
Olmayacak, olmayacak da bu yaptığım hatayı nasıl anlatıcam ben onlara yüzlerine nasıl bakıcam. Bu düştüğüm gafleti nasıl açıklayacam
Abiniz / ablanız var ise onun aracılığıyla iletişim kurmayı deneyin. Dediğim gibi madem yanlış bir şey yaptınız bunun illaki sonuçları olur. Ailenizle çözüm aramanız en mantıklısı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.