Birinin facebook hesabını kapamak istiyorum ne yapabilirim ?

Bruslestr

Yeni üye
21 May 2014
34
0
Arkadaşlar ben bir facebook hesabını kapamak istiyorum ne yapabilirim ?
Kapamayı isteme nedenim Atatürk ve Berkin elvana küfür etmesi dir ne yapabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim :))

blackdemon34

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
602
0
istanbul
Tamamda abicim çocuk yaşıyor ben onun için ölüm belgesini nasıl alayım ?

:D trojan at bilgisayarına tanıyosan tanımıyosan faceden ekle az konuş sonra mesala metin2 seviyo kanka bu hile yeni çıkmış trade hack gibi yedirmeye çalış o olmadı sosyal mühendislilk araştır fake facebook araktır brute force face script bunları araştır

Bruslestr

Yeni üye
21 May 2014
34
0
Yüzbaşım çocuk kendini fame sanıyo hiçbir mesaja cevap vermiyo ama başına gelecek tehlikenin farkında deil :D sadece kızların mesajlarına cevap veriyor :) bide ben trojan virüsünü fake hesaba ekledim dielim o virüs ana hesabımada bulaşırmı tarayıcı yüzünden yoksa sadece hesabamı trojan atılıyor ?

blackdemon34

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
602
0
istanbul
Yüzbaşım çocuk kendini fame sanıyo hiçbir mesaja cevap vermiyo ama başına gelecek tehlikenin farkında deil :D sadece kızların mesajlarına cevap veriyor :) bide ben trojan virüsünü fake hesaba ekledim dielim o virüs ana hesabımada bulaşırmı tarayıcı yüzünden yoksa sadece hesabamı trojan atılıyor ?

o zaman kardeşim güzel bi kız face kur sonra onla 1 2 hafta konjuş iyice kıvama getir senle sevgili olmak istiyorum de sonra sonra muhabbet ilerlesiğn deki ben sana güvenmiyorum face şifreni ver vermessen bu ilişki yürümez falan diye %70 verir

ha diyelim buda olmadı arkadaşların falan fazlaysa adamı şikayete tutun %90 kapanır

Bruslestr

Yeni üye
21 May 2014
34
0
Anladım yüzbaşım bide şey vardı burdayken sorayım :) bide ben trojan virüsünü fake hesaba ekledim dielim o virüs ana hesabımada bulaşırmı tarayıcı yüzünden yoksa sadece hesabamı trojan atılıyor ?

blackdemon34

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
602
0
istanbul
Anladım yüzbaşım bide şey vardı burdayken sorayım :) bide ben trojan virüsünü fake hesaba ekledim dielim o virüs ana hesabımada bulaşırmı tarayıcı yüzünden yoksa sadece hesabamı trojan atılıyor ?

trojan derken keylogger yani kardeşim bunu adam açarsa o ne izlerse nereye girerse şifreleri ile birlikte sana gelir sen açmadığın sürece sıkıntı olmaz yani bulaşmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.