Birinin fotoğrafını bulmak

29 Tem 2013
60
0
Bu forumda değil başka bi forumda bi admin var. Hiç bi yerde fotoğrafı yok. Googleda ismini-kullanıcı adını aratıyorum bitane bile kendi fotoğrafı çıkmıyo. Facebookta vardır belki ama arkadaşlık gönderilmiyo. Nasıl bi yüzü var meraktan ölücem. Sanırım tek çare facebooktan bişey yapmak. Ama ne?

hernandez

Katılımcı Üye
27 Tem 2013
420
0
Kardeşim internete yaz facebook foto büyütme diye fotodan bi kaç kod siliyosan foto ful erkan oluyor

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
fotosunu tut google görsellerin arama çubuğuna bırak ilgili reimlerden bulabilirsin belki

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
çıkmaz kardeşim.O şahıs kimse zaten özellikle yapıyo.Kendisi o adla forumda dolasıyo adminlk yapıyo gerçek adıyla hiç bir iş yapmadıysa bulamazsın.Ama o kimse ona yakınlasarak bulabilrisn.

29 Tem 2013
60
0
Kardeşim internete yaz facebook foto büyütme diye fotodan bi kaç kod siliyosan foto ful erkan oluyor
Profilindeki Xin fotosunu büyütüp napıcam :)

bi niyetin varsa söyle bilelim admini ne yapacan kardeşim sen
Tek niyetim bi tane fotoğrafına bakmak.

fotosunu tut google görsellerin arama çubuğuna bırak ilgili reimlerden bulabilirsin belki
Denedim

mesela senin olabilir :> https://twitter.com/bellatrixbegins
google da senin görseli aratınca ulaştım
Değil

çıkmaz kardeşim.O şahıs kimse zaten özellikle yapıyo.Kendisi o adla forumda dolasıyo adminlk yapıyo gerçek adıyla hiç bir iş yapmadıysa bulamazsın.Ama o kimse ona yakınlasarak bulabilrisn.
Gerçek adını biliyorum(o forumu takip eden çoğu kişi biliyodur) Öyle aratınca yaptığı işler,okuduğu üniversite,çalıştığı yer çıkıyo ama oralarada baktım fotoğraf yok.

Aslında bi tane fotoğrafı var linkledinde ama çok uzak-parlak-yan profilden hiç belli olmuyo yüzü. Fotoşokta koyulaştırdım, olumsuz :( Aslında asıl merakım bu fotoğrafını görünce başlamıştı şimdi hatırladım :)

29 Tem 2013
60
0
Bugün ailesinde kesin vardır fotoğrafı diye düşündüm. Daha önce nasıl düşünemedim lan bunu. Facede soyadını arayarak annesinin hesabını buldum. Yaşadıkları yer ve annesinin facesine yüklediği bi resimle adminin google hesabına yüklediği resim uyuşuyodu. Şansımdan annesi çocuklarım diye albüm yapmış herkese açık. Buldum fotoğrafı :yo

tcepel

Üye
30 Tem 2013
53
0
Farklı bir taktik vereyim; Facebook arkadaşlarından birinin adına fake hesap açıp ekleyince tereddüt etmeden ekler, sizde fotoğraflara ulaşırsınız :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.