Birinin hacker olup olmadığını nasıl anlarım

NicksizBey

Üye
1 Ocak 2016
52
0
Sinifta bir cocuk hackerim diye geziyo onun hacker olup olmadigini nerden anlaarim ne yapmam gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Gerçek bir hacker zaten ben hackerim diye ortalıkta dolaşmaz çünkü herzaman öğreneceği birşeyler vardır ve kendini yetersiz hisseder daha iyi olmalıyım der. Ama hackerlar zaten sanal alemin koca egolu bebekleridir bazen egolarını tatmin etmeleri gerekir gerek sanalda gerekse arkadaşın yaptığı gibi ortalıklarda gezinerek ben hackerim deyişi gibi.

KinqMasterTR

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
762
0
|-Şanlıurfa
Dostum o Çocuk Benden Lamer Nerden Biliyormusun ?
Gerçek Bir Hacker Olsa Hiç Kimseye Hiç Birşey Sölemesi Gerek
Siteye DDoS Tek Atıyorsa Lamer Değil Noob'dur Böleleri Anca Olsa Olsa Benim B.... Olur
(Kusura Bakmayın Ama Haklıyım..)

DarkmeteR

Katılımcı Üye
31 Ocak 2015
508
0
Eskişehir
Senenin başında 1 hafta sınıfla soyalleşmedim sonra kızlar yanıma gelip soru sordular bende mal gibi yazın basında ermenı bır sıteye ddos attım dedım hackerım demedım herkez benı hacker sanıyor elımden geldıgıncede sordugukları sorulara cevap verıyorum yardımı cok severım sımdı bunu duzeltmeye calısıyorum cunku ogrendımkı artık saklamalıyım bırın bırısı varsa bıldıklerımı ıstıyebılır ve sınıftakı bır sıber olayda benı sucluyabılırler çokkk pişmanım çoook ne yapıcagımıda bılmıyorum benım gıbıyse uzerıne gıtme :( (Aptal kafam yuzunden cunkı bu)ınsanları cok yakın hıssedıyorum :( ama ben hackerım hacklerım dıyorsa lamerdır hocam ...

hacker115481

Katılımcı Üye
8 Mar 2016
564
1
İstanbul
sana anlatayım;

1- hacker misin diye sor.
2- neler biliyosun diye sor
3- site versem hackleyebilir misin diye sor
4- Yaşını Sor

Cevaplar;
1- Hackerim derse büyük ihtimal yalandır. 2. soruya geç. hayır derse sorun yok.
2- eğer ki bir yığın şey sayıyosa çok azını biliyodur. 3. soruya geç. bilmiyosa hacker değil
3- site hackleyebilirim derse. Sen hacker değilsin de. çünkü gerçek hacker her sitenin öyle kolay hacklenemeyeceğini bilir de. eğer ki hayır der ve her site kolay hacklenemez anlamında bişi söyleyse 4. soruya geç.
4- yaşına bak. küçük mü ? veled kendini hacker sanıyordur. eğer ki yaşı da büyükse sen yine hacker olarak görme onu :) sürekli soru sor yardım iste.. yardım etmezse , sürekli mesgulüm diyemez çünkü hep mesgul olmak çok zor. bi boş anında yakalarsın. farklı farklı yerlerden beklemediği yerlerden yardım isteki bakalım yapabiliyor mu ;)

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
Tek bir şey yapacaksın,
Hiç facebook hackledin mi diye sor.
Evet derse %99,9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 Lamer'ın önde gidenidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.