Birşeylere Adım Atmak İstiyorum

anl31

Yeni üye
23 Ocak 2019
50
0
HATAY-ANTAKY
Öncelikle Herkese Selamun Aleyküm Hayırlı Geceler Sizlere Bişey Danışmak İstiyorumArkadaşlar Artık Birşeylere Adım Atmak İstiyorum Yani Panel Felan Deil Hergün Evdeyim Hem zaman Geçsin Hemde Bİşeyler Ögreneyim istiyorum bana yardımcı olucak varmı :/

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
Merhabalar öncelikle ne istiyorsunuz onu bulmanız lazım. Geri kalan araştırma ve pratik yapmana bakacaktır. Bilgisayarla alakalı herhangi bir şey için önce bir hedef belirleyin. Mesela grafik tasarım olsun. Konu hakkında makale okuyun ne gereklidir ne indirmem lazım vs. sonra deneyin ilerleyin. Ama önce ne istediğinizi bilin.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,405
Black Sheep
Dil öğrenebilirsin. Html css php gibi dilleri öğrenip tema yapıp satabilirsin. Grafik yapıp satış yapabilirsin. Makale yazıp satış yapabilirsin.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,427
973
Merhabalar
Öncelikle Html, css, javascript öğrenebilirsiniz Site Yaparak Ek Kazanç Elde Edebilirsiniz Bir Blog Açıp Bilgilerini Paylaşabilirsin Veya Html e falan İlgi Duymuyorsanız Geleceğe Yatırım Olarak Herhangi Bir Programlama Dili Öğrenebilirsiniz
İyi Forumlar

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Merhabalar,

Dostum en iyisi anonym takılmak yani yalnız takılmak şimdi sen burdan birinden yardım isticen adam gelip senin bilgisayarına truva atı v.s falan atıcak kimseye güvenme içimizde kimlerin olduğunu bilmiyoruz bu arada ilk olarak HTML 5 öğrenerek başlayabilirsin.

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Arkadaşlar dostumuza önermişsiniz çok güzel fakat ben dosuma şöyle birşey söylemek istiyorum öncelikle ne yapmak istediğini belirle ve o bir hedefin üstüne git şunu unutma ki herşeyi bilirim diyen birisi içbirşeyi bilmiyordur emin ol o yüzden tek bir hedef üzerine yönel yolun açık olsun umarım hedefine ulaşırsın ama zamanla tabi ki :)

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Madem herkes bişey yazmış.. dil öğrenebilirsin. Ama yazılım dili şart mı? İnglizceye başla? Bildiğini mi düşünüyorsun Almanca İspanyolca Fransızca Rusça git hertürlü yani. Ben bunlarla napacam da deme, bitmek tükenmek bilmeyen kaynak yani herşey yaparsın.

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Madem herkes bişey yazmış.. dil öğrenebilirsin. Ama yazılım dili şart mı? İnglizceye başla? Bildiğini mi düşünüyorsun Almanca İspanyolca Fransızca Rusça git hertürlü yani. Ben bunlarla napacam da deme, bitmek tükenmek bilmeyen kaynak yani herşey yaparsın.

bencede arkadaş doğru söylüyor bilgisayar demek yabancı dil demek yabancı dili su gibi bilmen gerekiyor hele yazılıma girdiğin zaman hintçe kaynak aşırı fazla bence öncelikle eğer en temelden almak istiyorsan ingilizce ile başlayabilirsin.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba web alanında kendini geliştir html JavaScript gibi grafik tasarım da gelişebilirsin yine kurs satin alabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.