Bişey sorabilmiyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Orjin67

Yeni üye
26 Ocak 2012
20
0
Bişey sorabilirmiyim acemiliğime geldi facebook numaramı istedi bilerek yanlış verdim numarayı şimdi numaranıza kod gönderdik o kodla giriş yapınız diyo ama numarayı yanlış verdiğimden giriş yapamıyorum bunu düzeltebilirmiyim ? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :D

karaduvak

Yeni üye
27 Ocak 2012
3
0
yaa bana yardım edebilirmisiniz sayfam çalındı bir admin aldı ve adını degiştirdi. lütfen alırsanız çok sevinirim lütfenn... zatnen diger sayfalarım hackklendi.. :(

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
Bişey sorabilirmiyim acemiliğime geldi facebook numaramı istedi bilerek yanlış verdim numarayı şimdi numaranıza kod gönderdik o kodla giriş yapınız diyo ama numarayı yanlış verdiğimden giriş yapamıyorum bunu düzeltebilirmiyim ? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :D
bu telefona ulasımım yok diye buton olması lazım orda oralara dıkkatlı bak

yaa bana yardım edebilirmisiniz sayfam çalındı bir admin aldı ve adını degiştirdi. lütfen alırsanız çok sevinirim lütfenn... zatnen diger sayfalarım hackklendi.. :(

sayfanın senın olduguna dair kayıtlı belgelerle kanıtlamalısın sonra konu açmalısın bu şekılde kımse yardımcı olmaz// kuralları okuyun 2 nızde

Orjin67

Yeni üye
26 Ocak 2012
20
0
CooL BlacK 0tr : Şimdi baktım başka tele yollanmıyorum kodu istiyo yinede teşekkrler

nativeprosida : Bu telefona ulaşım yok diye bi butom yok kardeşim yardımcı olduğunuz için teşekkürler yinede :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.