Bisiklet Tercih

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Selamünaleyküm THT ailesi
Bir bisiklet almak istiyorum fakat hangi marka modelini almalıyım yada modeller arasındaki parça farkları, özellikleri nedir bilmiyorum.
Sabah işe gidip gelmek için almak istiyorum.
1.250 TL ye kadar limitim var.
Kafamda şu an Mosso Legarda 1724 modeli var. Sizce nasıl bir bisiklet ? Bu bisiklete sahip olan,bisikletten anlayan üyelerimizin yorumlarını bekliyorum.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
İnternette nasıl bisiklet seçmeliyim gibi konulara bilginlerinden bir çok yorum yapılmış. Bunlara bakarak bir alışveriş yaparsanız daha iyi olur.

Mesela günlük kullanım için,
Yok kardeş ben arazi bayır gezecem diyorsan ayrı,
ben uzun yol yaparım hız yaparım diyorsan ayrı.
şehirde kullanıcam ama hız da yapabileyim diyorsan ayrı bir çok şekli var bisikletin.

Ne amaçla kullanacağınıza karar verip bu doğrultuda araştırma yapabilirsiniz.

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
İnternette nasıl bisiklet seçmeliyim gibi konulara bilginlerinden bir çok yorum yapılmış. Bunlara bakarak bir alışveriş yaparsanız daha iyi olur.

Mesela günlük kullanım için,
Yok kardeş ben arazi bayır gezecem diyorsan ayrı,
ben uzun yol yaparım hız yaparım diyorsan ayrı.
şehirde kullanıcam ama hız da yapabileyim diyorsan ayrı bir çok şekli var bisikletin.

Ne amaçla kullanacağınıza karar verip bu doğrultuda araştırma yapabilirsiniz.

Haklısınız hocam fakat birinin yorumunu okuyorum diğer yorum kafamı karıştırıyor :)
Yorumunuz için teşekkürler

LORDCHUCKY

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
889
0
NEREYE
hocam kron marka öneririm kardeşime almıştık ara sıra bende sürüyorum arızalanma fln olmadı
Kron Bisiklet buna bakın derim her zaman sağlam bisikletler dağ bisikletleridir diğerleri çok bakım ister

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
Başlığı görür görmez giriş yaptım.
Nasıl bir bisiklet arıyorsunuz hız hybrid mtb?

Yazarsanız yardımcı olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.