bitane hacker dan yardım istedim beni kandırdı napacam

25 Eki 2014
98
0
istanbul
arkadaşlar bitane hacker vardı bilgisayarımda virüs vardı teamviewer verdim bilgisayarıma bağlandı virüs varmı yokmu diye bakacaktı kandırdı beni başlat çalıştırdan bişeyler yaptı anlamadım sonra bi kaç yeri kurcaladı ondan sonra kandırdı beni tehdit etti ne yapmam lazım polise gitmeyi düşünüyom ama hackerın bilgilerini bilmiyom sadece üye olduğu nickini biliyom ne yapmam lazım birde skype adresi biliyom

ChromeEvil

Yeni üye
25 Eki 2014
25
0
Merhaba , öncelikle bu üye forumda ise başka bilgisayardan öncelikle moderatörlere bildir , interneti kesince zaten Teamwiever bağlatısı kesilir sorun yok , ne ile tehdit ediyor en iyi yol işi resmiyete ***ür çözsünler en güveniliri bu iyi forumlar.

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
İyi olmuş senin gibi her kÂmil böyle bi kazığı hak ediyor.Herkeze güvenmemen gerektiğini anla yeter sana bu.

tuggeneral olmussun ama bir defa bile açıpta kuralları okumadıgın belli, o ne biçim üslup öyle ya kamilmiş,kimbilir biz ögrendiklerimizi ögrenene kadar kaç defa serwer yedik kimbilir ne virüsler yedik olabilir bunlar ama üslubun igrenç kardeş...benden söylemesi

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
İyi olmuş senin gibi her kÂmil böyle bi kazığı hak ediyor.Herkeze güvenmemen gerektiğini anla yeter sana bu.

Ne biçim konuşma bu. Sen umutsuz vakasin. İnsanlara Güvenmek kötü birşey değildir. İnsanlara güvenmemek hem başarıyı hemde huzuru olumsuz etkiler. Herkez senin gibi düşündügü için herkezin güveni boşa çikiyor ayrica aldatilacagini düşünen dolayisiyla insanlara güvenmeyenler daha çok aldatir. Gerisini sen düşün

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.