Bitcion hack hk

26 Mar 2018
106
0
Bitcoin hack hk

selamlar.BTC hack nasıl gerçekleştiriliyor büyük hackerlarımız nasıl BTC hesaplarını veya içindekilerini elde ediyorlar ?

Aydınlatırsanız sevinirim üstadlar :)

saygılar...

Son düzenleme:

REVO*

Uzman üye
25 Ara 2010
1,359
2
Bu konuda çok az bilgi sahibiyim ama sizi yanıtsız bırakmayayım .
Bir crypto hesabınız var cyptosatissitesi.com burdaki hesabınız rat keylog vs yardımıyla çalınıyor.

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22
blockchain gibi bir hesabı çalıcaksanız telefon doğrulaması için ss7 attack yapmayı(telefon dinlemeyi) bilmeniz gerek birde undetected bir trojen yedirirseniz kurbana rahatlıkla blockchain hesabını ele geçirebileceğinizi düşünüyorum (sadece mantık yürütüyorum detaylı anlatanlar çıkacaktır)

26 Mar 2018
106
0
blockchain gibi bir hesabı çalıcaksanız telefon doğrulaması için ss7 attack yapmayı(telefon dinlemeyi) bilmeniz gerek birde undetected bir trojen yedirirseniz kurbana rahatlıkla blockchain hesabını ele geçirebileceğinizi düşünüyorum (sadece mantık yürütüyorum detaylı anlatanlar çıkacaktır)

umarım. merak ettiğim ve sonuç bulamadığım bir konu.Generatorcu arkadaşlar dışında gerçek bir BTC hackden bahseden forum,yazı,konu ...vs bulamadım :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.