Çözüldü Bitcoin Borsası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

St0r

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
406
0
Arkadaşlar 1500 liralık bitcoin almayı düşünüyorum. Hangi türk borsasını tavsiye edersiniz? Komisyon fazla almayan. Altcoin ve bitcoin alım satımında da yönlendirebilecek biri varsa sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Bu işe bende başlamak istiyorum lakin bir türlü girişim sağlayamıyorum, Siteler üzeri kazanç denesem bile çok uzun sürüyor amaca ulaşamıyorum, bir kripto istasyonu kurmakta istemiyorum araştırmama göre fazlasıyla zararla başladığın çok açık oluyor bilen varsa arkadaşı bilgilendirirse faydalı olur bu işle daha önce uğraşmış birisini objektif bir şekilde detaylı konu anlatımı yaparsa forumda değerlenebilir.

St0r

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
406
0
Bu işe bende başlamak istiyorum lakin bir türlü girişim sağlayamıyorum, Siteler üzeri kazanç denesem bile çok uzun sürüyor amaca ulaşamıyorum, bir kripto istasyonu kurmakta istemiyorum araştırmama göre fazlasıyla zararla başladığın çok açık oluyor bilen varsa arkadaşı bilgilendirirse faydalı olur bu işle daha önce uğraşmış birisini objektif bir şekilde detaylı konu anlatımı yaparsa forumda değerlenebilir.

Evet iyi olur.

27 Mar 2016
57
0
Bursa
BTCTurk kullanıyorum ve tavsiye ederim. Bunun dışında pek çok borsa var ancak populer olarak Koinim var. BTCTurk de BTC ve ETH bulunmakta, Koinim de ise BTC ve LTC var. Ama Koinim daha kolay bir kullanıma sahip. Ancak Bazı sistemsel problemleri var. (Daha doğrusu siteye giriş yaparken doğrulama işlemine gereksiz fazla önem veriyorlar. Ve buda hesabına bir daha giriş yapmanı önleyebilir.)

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
" Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla
post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında
daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir. Eğer konu
sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını
rica edebilir."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.