Bitcoin cüzdanından kredi kartına aktarım yapmak

N0 F0R91VE

Yeni üye
31 Mar 2019
39
0
Yakın gelecekte Bitcoin cüzdanımdan para çekeceğim. Güvenli olur mu, yakalanma ihtimalim var mı?

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Ne kadar para cekeceksin 1-2 btc ise sıkıntı yok ama 10-15 ise onun detayını verirsen detaylı bir şekilde anlatırım.

N0 F0R91VE

Yeni üye
31 Mar 2019
39
0
Sağolun

iyide bitcoin illegal birşey deilki dostum ?

Emin misin? Bütün ransomware'ler, fidyeci black hat'ler hepsi BTC kullanıyor.

banka transferlerinde yüksek para geliş gidişi mevut değilse ani para gelişinde devlet bunu sorgular ve gerekli açıklamayı yapamadığın takdirde para hasbından tamamen gider.

Teşekkür ettim hocam :)

Ne kadar para cekeceksin 1-2 btc ise sıkıntı yok ama 10-15 ise onun detayını verirsen detaylı bir şekilde anlatırım.

Teşekkür ettim. Benim sebep illegal ama az olursa sıkıntı yokmuş sevindim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.