Bitcoin & DogeCoin Kazan!

farukync

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
370
0
Bitcoinden aylık kazancın 495tl ve sen butür musluk siteleriyle uğraşıyorsun :) yeme bizi dostum :) kanıt atarmısın 3 aylık 495tl kazancının ?

Bu tür musluk sitesi dediğin şansa bağlı olarak 9886 üzerinde çıkarsa daha fazla kar sağlamakta ve günde 1 saat "CLAİM" yapmaktan zarar gelmiyor :)

Ayrıca çekilişler de çıkarsa fena olmuyor ki fazla çıkma şansı yok ama "CLAİM" bazen güzel kazandırıyor.

Kayıt olmak veya inanmak zorunda değilsin , iyi günler..

StaRSlasH

Katılımcı Üye
24 Nis 2013
650
0
Bursa
Bu tür musluk sitesi dediğin şansa bağlı olarak 9886 üzerinde çıkarsa daha fazla kar sağlamakta ve günde 1 saat "CLAİM" yapmaktan zarar gelmiyor :)

Ayrıca çekilişler de çıkarsa fena olmuyor ki fazla çıkma şansı yok ama "CLAİM" bazen güzel kazandırıyor.

Kayıt olmak veya inanmak zorunda değilsin , iyi günler..

Dostum zamanında bende kullandım doğrudur , faucetbox çok kullandım. ama 495tl aylık kazanç sağladığın kısıma inanmadım kazansan musluk sitesi ile uğraşmazsın ki :)

farukync

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
370
0
Arkadaşlar buraya yatırım yapmanıza gerek yok.
Burda önemli olan REWARD PUANI topladığınız RP puanlarıyla X2 Kat RP Puanları Alın Şöyle Bi 2000-3000 RP 'niz olunca X2 KAT Bitcoinlerden alın kazancınız dahada artacaktır.

Son düzenleme:

farukync

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
370
0
bkoNQm.jpg

600 DOGELİK Ödemem Gelmiş Bulunmakta.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.