Bitcoin kasmak

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
Merhaba astlarım ve üstlerim bitcoin cüzdanımı açtım bir arkadaşın konusu sayesinde ama arkadaşın verdiği bitcoin kasma siteleri çalışmıyor. Bitcoin nasıl kasılır zor da olsa söyleyin şimdiden teşekkürler.

yuski

Uzman üye
1 Şub 2011
1,010
0
btc kasma olayları ggerçeten zor iş ona ayıracağınız zamanı link kısaltmak için kullanırsanız en az iki kat fazla para kazanırsınızç.

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
ASCII Miner Alabilirsin Fakat Güçlü Bir PC İster. ASCII Miner'i Google'de Araştırarak Bilgi Bulabilirsin.

Miner aldıktan sonra pc'ye ne gerek var?

Bilmeden yorum yapmayınız...

https://scanthebox.com/

Bu siteye giriyosun.Üstten bitcoini seçiyosun.Sonra rotator açılıyor.Oradan wallet adresini yapıştırıp captchaları çözüyosun.Bir süre sonra adresin otomaik yazılıyo.Insufficient Funds yazan siteleri geç.Sorun olursa pm at.

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
https://hashocean.com/summary/ Sitesini Ben Kullanıyorum Fakat Daha Ödeme Alacak Kadar Birikmedi, Ama Her Gün 0,0001 BTC Gibi Birşey Veriyor.

Reklama Girer İse Veya Yasak İse Yorumu Kaldırırım.

Sitenin her tarafından ponzi akıyor yalnız...

Eylül 2015 de üye olan birisi 650.17957110 BTC kazanmış.Üstelik Hash Değeri ile aynı değerde !

Güzel site.

Tabi yersen.

Üstelik mining servislerine withdraw sınırı olmaz...

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Bir zamanlar;"Onceden bitcoin bilgisayarin ekran karti uzerinden uretilirdi" diye bir metin okumustum simdi tam nerden uretilir bilmiyorum ancak bunlari yapman icin saglam bir donanima ihtiyacin var ki elektrik ucretleride fazla geliyor.

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
Kardeşim o devir geçmiş bende geçen hafta araştırdım da
1-)Cebinden para çıkmadan yapman imkansız bi havuza girmen lazım havuzlarda genellikle 250 Gh/s hızdan düşüğünü almıyor.Solo mining ile de kazanman imkansız.,
2-)Makine aldığında da gümrük sıkıntısı - yaktığı elektrik falan çok sıkıntı oluyor yani sıkıntıdan başka bişey değil başlama boşuna.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.