Bitcoin Nasil alirim (ID-siz)

Gamrer66

Üye
25 Nis 2016
134
0
Merhabalar,

Sorunum şu şekilde BTC almak istiyorum ancak ID Vertification lazım oluyor çoğu sitelerde
ID (kimlik dogrulama) olmadan Bitcoin Satin alabilecegim yer varmıdır acaba ?
şimdiden teşşekürler
Dib not : 200€ arasi kadar almak istiyorum

Tedy P

Üye
1 Ocak 2020
102
2
Teksas
Merhabalar,

Sorunum şu şekilde BTC almak istiyorum ancak ID Vertification lazım oluyor çoğu sitelerde
ID (kimlik dogrulama) olmadan Bitcoin Satin alabilecegim yer varmıdır acaba ?
şimdiden teşşekürler
Dib not : 200€ arasi kadar almak istiyorum

Merhaba, BtcTürk üzerinden alım yapınız ve bana soracak olursanız Bitcoin değil Dash alın dash ortalama normal seviyede 60 tl kadar düşüp 60 70tl kadar yükseliyor şuan ki piyasa fiyatı 715tl anlık 200 euro 1300tl düşmesini beklerseniz 650 620 gibi seviyelere indiği zaman 2 adet alınız yükseldiği zaman ortalama 60tl den hesaplarsanız 2 dash * 60+60 = 120tl bırakır size. Bitocin, Dash'a göre daha fazla yükseliyor 3k arasında inip çıktığı oluyor fakat 1 Bitcoin 55.000tl olduğu için yüzde hesabı yaparsanız size bırakacağı 20 50tl gibi bir fiyattır oda maks. Benim şahsi fikrim Dash yönelin uzun vadede bu para size günlük ciddi miktar da paralar bırakır (10 15) dash'a ulaştıktan sonra.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.