Bitcoin satışı

ByMask

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
372
0
DeepWeb'de ulaştığım bir sistem var arkadaşlar sistem kısaca şu "Bitcoin çalan kişiler bu bu sisteme girip çaldıkları bitcoinleri monero ile %10 fiyat farkı ile takas ediyorlar" bu sistem ile anladığım kadarıyla paralarını aklıyorlar bende girdim sisteme ama güvenemedim için hiçbir şey yapmadım ama %10 fark güzel kar bırakıyor sormak istediğim bu sistemi kullanan yada bilen arkadaşlar varmı önerirlermi birde çalıntı bitcoinlerden başıma iş gelirmi

TTRTAHIR

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
500
0
Cevap: [email protected] Hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

Bitcoin takibi kısaca yapılamaz, aklanmasına gerek yok. Basit bir dolandırıcılık yöntemi: elindeki 100tl'yi ver sana iki 5'lik vereyim.
edit: spesifik bir bilgim yok verdiğin maildeki kişilerle ilgili

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.