Bitcoin'den En Çok Kazanan Ülkeler Açıklandı!

kurtdereli

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
19 Tem 2020
1,108
180
12
-Türkistan-
Bitcoin'den En Çok Kazanan Ülkeler Açıklandı!

cu4va5c.png

Son dönemlerde oldukça hayatımıza giren Bitcoin sayesinde en çok kar elde eden ülkeler açıklandı. Kripto para'lar ile alakalı içerikler çeken Chainalysis bu raporu paylaştı.

Raporda 1. ülke olarak 4,1 milyar Dolar ile ABD, 1,1 milyar Dolar ile de Çin bulunuyor. Türkiye ise 300 milyon Dolar ile 14. sırada yer almayı başarmış durumda.

XVXu0Jr.jpg

Ülkemizin Bitcoin sayesinde bu kadar büyük kar etmesi oldukça güzel bir durum.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.