Bittrt sitesi güvenilir mi?

KaiLawliet03

Yeni üye
27 Ocak 2019
24
7
Merhabalar, bittrt sitesinden bitcoin alıp yatırım yapmak istiyorum.
Onay için kimliğin ön ve arka yüzünün fotoğrafını atmamı istiyor.
Sizce ne kadar güvenilir? Güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Merhabalar,

Açıkçası bana pek güvenilir gelmedi, 30 yıllık bilgi birikimlerinin olduğu söyleniyor 30 yıl önce sanal madencilik olduğunu düşünmüyorum hadi olsun diyelim ona da okey fakat çoktan herkes tarafından bilinir ve bu tarz problemler akılda kalmazdı, aynı zamanda kişisel bilgilerinizi bir ss yolu ile göndermek bana göre son derece tehlikeli bir durum, ben olsam uzak dururum. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.