bitwise-01 de hata alıyorum

24 Haz 2021
145
22
33
dostum bu tool çalışmıyor diye hatırlıyorum 2 3 ay önce denemiştim uzun zmn oldu ama 3 şifre koydum deneme amaçlı yine bulamadı %60 dolup donup kaldı yani çalışcanı sanmıyorum.
ve hatanın çözümü basit:
instagram.py [-h] [-u KULLANICI ADI] [-p ŞİFRELİSTE] [-px PROXYLİSTESİ] [--prune PRUNE] [--stats] [-nc] [-m MOD]
şeklinde yazmalısın tool kullanım kılazuvunda belirtiliyor anlamadıysan youtubeye girip bitwise 01 brute force kullanımı gibisinden bişiler yaz araştır bulursun illaki

24 Haz 2021
145
22
33
Hocam çalışan bi tool öneriniz varmı yeni başladım da denemek istiyorum birkaç bilgim var
brute force toollarının %90 ından fazlası bozuk 2017 2018 yıllarında çalışan tool baya vardı şimdi pek kalmadı kendi toolunu yapabilirsen python fln biliyor isen yap kimseye paylaşma onnu harici tool bulmak zor linuxda instahack adlı bi tool var termux da açılmıyor root gerektirdiğini söylüyor.

6 Tem 2021
155
19
33
Anlaşılan phython öğrenicez :)
yahu brute yapmak zor değil python temel yetiyo öğrenmen için yazılım bilimi ve bilgisayar kavramları ideal ve özelden yazarsan python öğretirim daha öncede öğretmiştim :)
genelde öğrenenler 4 ay içersinde öğreniyor ama termuxda kodlama yapmak biraz daha değişik mantığını felan çözmen lazım mesela bitwisenin bu toolundaki instagram.py yi açıp kodlarından mantığını çözüp ona benzer bişi yapabilirsin tabii python öğrendikten sonra
4 ay ne be !!! o kadar tutmuyo basit dil ben hemen çözmüştüm 1-2-2.5 ay filan:)

CLdr05

Üye
5 Tem 2021
82
1
81
Hocam phishing sitesi kurmak çok basit zaten html css js biliyorum. Sıkıldığım için brute forge deniyorum. Ve de phishing artık herkes biliyor tıklamıyor. Amacım 2fd olmayan bi hesabı brute ile almak onun için uğraşıyorum.

24 Haz 2021
145
22
33
Hocam phishing sitesi kurmak çok basit zaten html css js biliyorum. Sıkıldığım için brute forge deniyorum. Ve de phishing artık herkes biliyor tıklamıyor. Amacım 2fd olmayan bi hesabı brute ile almak onun için uğraşıyorum.
dostm araştırmaya devam et istersen phishing yiyen illaki olur ama eskisi kadar olmaz ama yine de araştır istersen ben bi gece 30+ tool denedim brute force hiçbiri çalışmadı yaklaşık 5 ay önce güncelleme de pek yapmıyorlar toollara brute force toollarını takip etseler çalışan illaki bulursun ama takip etmiyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.