.Biz Uzantılı Bedava Domain Alma Resimli Anlatım

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
BEDAVA .biz UZANTISI ALMA RESİMLİ ANLATIM

Upload : https://tik.lat/y1FpM

Okuduktan Sonra Bir Teşekkür Butonuna Basarsanız Çok Mutlu Olurum.. Bu Kadar Emeğimin Karşılığını Sadece Tek butonla Vermiş Olacaksınız.. Kolay Gelsin

Alıntı Değildir..

Son düzenleme:

0160

Yeni üye
21 Şub 2007
5
0
Mademki .docx onun icinde yazdiklarini direk neden forumda paylasmiyorsun? Direk verde millet burda okuyarak yapsin beah

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
Sevgili Kardeşlerim Kusura Bakmayın Yaşadığım Yazılım Sorunları Nedeniyle Sorularınızı Cevaplayamadım Özür Dilerim 1. Kardeşlerim Upload Ettiğimde Site Sorunsuz hizmet Veriyordu Şimdi Kapalı Olup Olmaması Benimle İlgili Değildir. 2. Resim Uploadında Sorun Yaşadığım İçin Böyle Vermeyi Düşündüm yoksa Herhangi Bir Nedeni Yok Kolay Gelsin.. Emeğe Saygı Lütfen..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.