Bizi Bulabılırler mı? (AÇIKLAMA) Guncelleme //14.02.2014

aahackeroldum

Yeni üye
27 Ağu 2007
1
0
cok tskler aklımda bulunduracagım bir sey sorabilir miyim peki interner cafeden herhangi bi yasal olmayan siteyi hacklersem bunu anlayabilirler mi ve ya internet cafelerin buna karsi onlemleri var midir

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
379
WORLD
cok tskler aklımda bulunduracagım bir sey sorabilir miyim peki interner cafeden herhangi bi yasal olmayan siteyi hacklersem bunu anlayabilirler mi ve ya internet cafelerin buna karsi onlemleri var midir

Sen soylemessen bulmazlar.Buna karsı bır koruması var mı?Zaten net cafelerın çogu deepfreze kullanılır onun ıcın hıc bır sorun olmaz.

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
379
WORLD
:yaho1
icon13.gif
hehe sitim senesi bulamas nerde o gunler :woott sizce turk telekom nasıl bulucakıe bizi ehu ehu ehu :jeerat turktelekom uyuo yahuu uyanması lasım arkdaşlar gerçektende turktelekom modem daha bi suru şeyleri var bunları sizde biliyosunuz bulamas diyek olsun bitsin ehuehuehuehu :qehuehuehu:woott

ttnet te çalısan arkadaslarım var.Bır sıkayet olsun senı 1 dakikaya kalmaz bulurlar her sey loglu sadece sıkayet yok :) Savcılık devreye gırdıgı an o gun bulunursun.

Ornek gecenlerde haberlerde gormussunuzdur.turkıyenın en buyuk sıetlerınden olan sıberalem e botnet saldırısı yapılmıstı.Ve aynı gun botnet yapan adam bulundu ve onun sanslı bır yanı bıle vardı.cunku o degısık ıp lerden bınlerce zombı'yle saldırdı sız ıse kendı pc nızden.

cazz_xx

Yeni üye
26 Eyl 2007
1
0
saolasın bizleri aydınlattığın için 2 yıldır ben bu işle uraşıyorum geriz zekalı biri değilim fakat herkesin anlatımı bilenler için illana bir dil bileceksin illana bir yerlerini eksik yazıyolar yani bu iş i örenceksen ya 4 dörlük bir yazı bulacaksın anlatımla ilgii yada yada bire bir göreceksin ozamanda olmassa oturup evinde counter strike oynucaksın

WEB.KURDU

Yeni üye
28 Eyl 2007
3
0
Bilgilendirme için teşekkürler.........

Birde şu internet cafelere verilen modemlerden evlerede verilseydi keşke:p

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.