Black-İp BETA!! [İp Değiştirme Programı]

enes309

Üye
7 Tem 2012
120
1
system32 dosyası olan co5492 1.ocx uplayabilir misiniz ? internette bulamadım hata veriyor

J0K3R3M

Yeni üye
26 Şub 2014
38
0
Baku
Kardes Islemiyo Bu
MsComCtl.ocx Yok Diye Bende Googleden Bulub Indirdim OCXler Icine Atdim ama Nafile islemiyo :(

hacknet

Yeni üye
14 May 2014
2
0
Merhaba;

Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Bir sorum olucak.

Bu ip programında örnek veriyorum paypal ödemesinde aynı ip üzerinden 3 çekim yapılmıyor. bu programı kullandığımda üst üste çekim yaptığımda ip lerim farklı olacak mı ?

Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.