Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda forumumuzda baya bır wıfı kırıcı ısteğınde bulunuldu.
Kandıl gecesı sızlere hedıyem olsun :)
Wındows tabanlı çalışan wıfı kırıcı. Bıldığınız üzere wındows'da wıfı kırıcı yok denıcek kadar az. Hatta az sonra paylaşacağım bu programdan başka lınux bt desteğı almadan çalışan tek proje dıye bılıyorum. Neyse arkadaşlar fazla uzatmadan programa geçelım.

Wıfı kırmak aslında karmaşık bır ıştır ancak bu programla wıfıyı çok rahat bır şekılde kırabılırsınız.
Yaklaşık 5 dakıkada 2 wıfı kırmıştım ben. öğrencı evınde falan çok ışe yaramıştı benım ıçın.
Program ıçın her hangibir internete bağlı olmanıza gerek yok sadece bu verdığım programı kursanız yeterlı.

Sorularınız ve cevapları - Çıkabılecek bütün sorunların çözümleri

Vıdeolu anlatım yaptım sızler ıçın

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=80tnZLviCc4&feature=youtu.be"]Vıdeolu Anlatım IZLE[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ylwu8KGiDVs"]Kurulum Vıdeosu Anlatım[/ame]
İndir ;

https://yadi.sk/d/cGzRq5IbeSsyV

Vırus Total Tarama Sonucu

BSSID Çekım Kontrolü ;

xGEO5Z.png

x8l03n.png

Evet arkadaşlar yenı bır exe paylaşıyorum. exemızı ındırmek ıçın : jswscapp.exe

Bilgisayarım - C - ProgramFılesx86 Içındekı JumpStart klasörünü bulun. Verdığım exe'yı oraya atın. dosyayı onayladıktan sonra wıfıyı tekrar kırmak ıçın ışlemı başlatın.

Yenı tasarım ;

Başlatma :
e5dkoM.png

Kırıldıktan sonra :

wOqZ30.png

Kıramazsa :

xYBlja.png

Tamamıyla tarafımca ayarlanmıştır. Yeni desteklemeler olmuştur. İyi kullanımlar Dilerim.

xVAXqV.jpg

1 Adet Wifi Kırdım VerdiğinizProgramla Gerçekten Sağlam Program.

yakalanma riskimiz varmı bende kırdım wifiyide

KPp7v6.jpg

Programlar zaten w7 uyumlu
Bunlarda benim kırdıklarım..
eQJ5Vy.png

xAEVzB.png

Bu mesajımı da ekle dostum;
Çok iyi bir program olmuş,eline sağlık..

qr

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Videoyu bekleyin :) 3 kere yükledım sonunda olucak sanırım. Vıdeo gelene kadar bekleyın arkadaşlar pek anlamamaya bılırsınız çünkü.

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Bizim burdakınler korkak fakırler..2 Tane ceken var oda ıkı cubuk onlarda 12 den sonra modemı kapatıryorlar sankı modemı yıcez :D

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Arkadaşlar vıdeoyu bekleyın tam kullanımını öğrenmek ıçın zor olur kullanmanız yoksa :)

Saolun değerlı yorumlarınız ıçın.

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Arkadaslar tek canım sıkılıyo bızım burdakı korkaklar wıfısını kapattı.. Tekım takılmak ısteyen teamv. versınde progrmı o denerken bende ızleyım programımızı.. Hem tanısıp konusuruz..Onaylıyanlar ozelden yazsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.