Black-King WiFi Kırıcı (3) Windows'da WiFi Kırıcı!

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Bro ellerine sağlık güzel görünüyo ama su download lınkıne bı el atsana senın sıteye ulaşamıyorum :)

burak1701

Katılımcı Üye
21 May 2014
276
0
Adana
siteye giremiyoruz indirme linkini şuraya koysaydın keşke (merak etme siteni yine ziyaret ederiz) ama şuraya bir link koy kardeşim :D

BomHackers

Uzman üye
4 Nis 2012
1,614
2
Dünya
Batıkan abi en kısa zamanda linki yenileyecektir.. "link bu:" , "burdan indirin:" vb. yazanları dikkate almayınız. Keylogger veya RAT yiyebilirsiniz..

Albatros06

Yeni üye
11 Şub 2015
25
0
indirmeye gerek yok cirpinmayin eski surum bu zaten uzerinde editleme oynama yapmis
galeyana gelmeyin keklenmeyin :D
15 dakkada bende yaparim adiniza editlemeyi :D

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul

borafbfb

Yeni üye
19 Ocak 2013
9
0
bende önceden olmuyodu şimdi oluyor dumpperi açıyorum bi wifi kırmaya başlıyorum jumpstart acılıyor pin vs seçiyor giriyor kırmaya başlıyor tam başladıgında ortalarında jumpstart atıyor kapanıyor. yardım!

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Hocam eskisi bile daha çok kırıyodu ya siz nasıl kırıyosunuz :D Log'larda
Sending M2 Message
Sending M4 Message
Wsc_nack diyo kalıyo orda ? kırmıyo ?

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Log'larda
Sending M2 Message
Sending M4 Message
Wsc_nack diyo kalıyo orda ? kırmıyo ? ve sinyalde %40'ın üstünde hocam ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.