BlackBerry, IFA'da Simsiyah KEYone Modelini Tanıtacak

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,430
781
30
root@adige~#
BlackBerry, yayınladığı bir tanıtım videosu ile IFA 2017 kapsamında Simsiyah bir BlackBerry KEYone modelini tanışacağını işaretlerini verdi.​

BlackBerry, sosyal medya kanalları aracılığıyla kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Video yalnızca iki şey üzerinde yoğunlaşıyor. Bunlar, KEYone adı ve siyah renk oluyor. Ve son olarak IFA 2017 Berlin'den bahsederek bitiyor.​

BlackBerry tarafından yayınlanan bu yeni video, tamamen siyah renk ve tema ile geliştirilen yeni BlackBerry KEYone versiyonunun IFA 2017 kapsamında düzenlenecek etkinlikte resmi olarak gün yüzüne çıkacağının güçlü bir göstergesi gibi görünüyor.​

BlackBerry KEYone akıllı telefon kısa bir süre önce 625 doların üzerinde bir fiyat etiketi ile birlikte Hindistan'da piyasaya sürüldü. BlackBerry'nin 1 Eylül tarihinde Berlin'de başlayacak olan IFA 2017 Tüketici Elektroniği Fuarında tanışacağı yeni KEYone modelinin yeni renk seçeneği dışında diğer değişikliği, her zamanki 3GB RAM / 32GB dahili depolama alanı yerine 4GB RAM / 64GB dahili depolama alanına yükseltilmiş bellek yapılandırmasıdır olacak.​

BlackBerry KEYone aslında sıradan bir akıllı telefon değil. Zira 1080 x 1620 piksel çözünürlükte 4.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan BlackBerry KEYone, aynı zamanda fiziksel bir tam boyutlu klavyeye sahip. Qualcomm'un Snapdragon 625 yonga setinden güç alan KEYone, 12MP arka kamera, 3.505 mAh bataryaya sahip ve Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi altında çalışıyor.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.