BlackMart güvenilir mi?

ErAlpha

Üye
10 Tem 2015
82
0
Arkadaşlar Blackmart diye uygulama var çoğunuz biliyorsunuzdur burda whatsapp facebook instagram vs çoğu uygulamada güncelleme gösteriyor fakat bu güncellemeler google playde yok bu nasıl oluyor güncellemek riskli midir?

burutu

Yeni üye
27 Nis 2010
26
0
Ben kullanıyorum TAVSIYE ederım ama guncelleme yapma sakın google play guncelleme gelirse guncelle ben genelde ucretlı ucretsız ındırmek ıcın kullanıom ama guncelleme yapmıyorum sıkıntı olur kardesım

ErAlpha

Üye
10 Tem 2015
82
0
Doğru diyosunuz iyiki yapmamışım :D
bende onun için kullanmayı düşünüyorum burutu

7 Tem 2007
9,549
89
Blackmart ın kullandığı izinlere dikkat edersen haddinden fazla ve gereksiz izin kullanıyor. Güvenilirliği tartışılır. Buna rağmen kullanıyorum. Arkadaşların dediği gibi, sadece ücretli olanları indirmek için kullan. Güncellemeyi ona yaptırma. Play store yapsın diğer uygulamaların güncellemesini.

ErAlpha

Üye
10 Tem 2015
82
0
Peki ücretli bi uygulamayı indirirsem yeni versiyon geldiğinde google play'de çıkmaz değil mi blackmarttan güncellemem gerekir yani normal apk indirmiş gibi orijinal guncellemeleri almaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.