BlazeDVD Professional 5.1.0.3

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
2wbrjmb.jpg


BlazeDVD Professional 5.1.0.3 | 10,71 MB

BlazeVideo HDTV Player kullanımı kolay, HDTV oynatma, FM alıcı, video kayıt and DVD oynatma özelliklerini birleştirmiş çok özellikli bir programdır. BlazeVideo HDTV Player, Blaze firmasının HDTV oynatıcısı.. BlazeVideo HDTV Player ile film izlerken görüntünün belli karelerine Zoom yapabilir odak noktalarından yavaşça izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra izlediginiz filmlerin herhangi bir karesine ait görüntüyü resim olarak kaydedebilirsiniz.

Yine film izlerken görüntüyü kendinize uygun renk konsantrasyonlarıyla düzenleyip izleyebilirsiniz (Mavi, Kırmızı vb, Renk Moduna Geçirip İzleyebilirsiniz). Yürütülen içerikten çıkan seslere bir çok efekt verip izleyebilirsiniz, bunlar yankılı, İnce Ekolu gibi. Bunun yanısıra DVD, VCD, SVCD, MP3, MPEG dosyalarınıda çalabiliyor ve resimleri açabiliyor.


1.png


BlazeDVD is leading powerful and easy-to-use DVD Player software. It can provide superior video and audio (Dolby) quality, together with other enhanced features:e.g. recording DVD, playback image and DV, bookmark and image capture.etc. Furthermore, besides DVD, Video CD, Audio CD, BlazeDVD supports DIVX, MPEG4, RM, QuickTime, WMV, WMV-HD, MacroMedia Flash and any other video file you have the codec installed for. The DVD Playersoftware can be extensive compatible with hardware, which is operated stable, smoothly under Windows98\ 98SE\ Me\ 2000\ XP\ VISTA.

BlazeDVD is optimized for most updated CPUs and fully support MMX command sets for INTEL MMX, SSE, SSE2, AMD 3DNOW, 3DNOW PRO and has incorporated many up-to-date technologies like video hardware decode acceleration to endure high resolution picture playback. Newly added DVD record function enables you to record DVD movie as MPEG2 video or record DVD audio as MP3 audio file.

BlazeDVD - Key Features:
* The DVD player software can determine disc type in the DVD drive automatically and choose the right play mode for DVD titles, video CDs, audio CDs or DivX/XviD Discs
* The DVD Player software has Auto-resume and Bookmarks features. let you jump right to the last viewed ******** of DVD
* BlazeDVD can record your favorite DVD movie into MPEG2 video or MP3 audio file
* TheDVD player software let you watch movie and meanwhile improve your foreign language by contrasting subtitle
* BlazeDVD let you watch two different movies simultaneously to expand your enjoyment
* The DVD player software can convert the record file into new file with smaller size and other popular format
* BlazeDVD can capture, browse and save the pretty pictures from your favorite movie
* TheDVD player software has smart Stretch feature. let you enjoy any movie with 16:9 aspect ratio on any screen mode, without distortion
* Visualization enables BlazeDVD to display multi-colored shapes and patterns that change in harmony with the audio track being played
* The DVD Player software let you freely select Echo, Amplify special audio effect and 10 bands preset Equalizer value
* Repeat Mode and Leaning Mode feature. BlazeDVD let you loop playback or repeat the word and phrase you want to learn
* The DVD player software can play your favorite digital photo as slideshow with background music
* The DVD player software can play video device such as DV, Web Cam, allows you to capture video frame
* Desktop Video feature BlazeDVD let you watch DVD and work simultaneously!
* The DVD player software can support MPEG-2 TV recorded files(DVB and ATSC)
swqwra.jpg

RapidShare: Easy Filehosting
 

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
BlazeDVD 5.1.0.3 Pro

2r6k0vm.jpg
BlazeDVD 5.1.0.3 Pro | 11 Mb.
BlazeDVD tam donanımlı ve kullanımı kolay DVD, Video CD, Audio-CD ve medya oynatıcısıdır. Stabil, basit ve tüm isteklerinizi karşılayabilecek kalitededir. Ev DVD oynatıcılarının özelliklerine ek olarak, BlazeDVD daha iyi video ve audio kalitesi sunar. Diğer üstün özellikleri arasında DVD kaydetme, seçilebilir dış görüntü, playback, imaj yakalama ve adresleme bulunmaktadır. DIVX, MPEG4, RM, QuickTime, WMV, WMV-HD, MacroMedia Flash ve diğer populer Internet medya türlerini destekler.Çoğu gelişmiş DVD player'lardan pek bir farkı olmayan alternatif bir DVD oynatıcısı. DVD'nin yanında VCD`de oynatabiliyor. İmage Capturing gibi çeşitli özellikleride var..

swqwra.jpg

RapidShare: Easy Filehosting
 

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
BlazeDVD Professional 5.1.0.3 + Serial

33c7ped.jpg

Çoğu gelişmiş DVD playerlardan pek bir farkı olmayan alternatif bir DVD oynatıcısı. DVD'nin yanında VCD'de oynatabiliyor. Image Capturing gibi çeşitli özellikleri de var. Bu sürümde çoklu hoparlör desteği (7+1) , yüksek çözünürlüklü HDV, slayt gösterimi, kamera desteği, DivX / XviD / MPEG-4 / QuickTIme / Real/ MacroMedia Flash biçimleri desteği ve dijital zoom desteği de bulunuyor.

PIP özelliği sayesinde bir videoyu ana ekranda izlerken diğer bir videoyu ekranın istediğiniz pozisyonunda görebiliyorsunuz ve beğendiğiniz bir sahne geldiğinde hemen ana ekranda izleme moduna geçebiliyorsunuz. Serial mevcuttur.

Boyut: 10,6 MBRapidShare: Easy Filehosting
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.