Blog nasıl geliştirilir

Mr legend hacke

Yeni üye
16 Mar 2018
21
0
Degerli tht üyeleri blog açıp para kazanmak istiyorum blog açtım paylaşıyorum falan tutmuyor bunun ile ilgili bişey varsa yardımınızı bekliyorum

Şimdiden teşekürler

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
Merhabalar

Seo ve backlink çalışmalarını yapmanız sizi arama motorlarında üste çıkartacaktır. Ve konularınızı okuyucularınızla birleştirecek bir platform kullanmalısınız. Webmaster forumları olabilir. Konularınız ilgi çekici ve özgün olmalı. Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanmalısınız.

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Yazdığım makaleler özgün ise bir süre sonra googleden otomatik olarak sana hit gelecektir. Sende bu süre zarfında sosyal medya hesaplarından blogundaki içeriklerin tanıtımını yapabilirsin. Formlarda blogunu tanıta bilirsin.

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Seo ve backlink Tarzi Şeyler Deneyip Özgün Olmasiniz Yada Bilgilendirici Şeyler Paylaşmasilsiniz Bu Tür Şeyler Paylaştiğiniz Zaman Zamanla Taninirsiniz

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,085
36
464
THT's database
  1. Sosyal medya üzerinden sitenizin reklamını yaparak,
  2. Belli kurumlar ile sponsorluk antlaşmaları yaparak,
  3. Sitenizi SEO ile uyumlu hale getirerek,
  4. İlgi çekici içerikler yayınlayarak,
  5. Özgün içerikler paylaşarak,
Sitenizi daha çok kişi tarafından tanınır hale getirebilirsiniz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.