Blog Para Kazanmak ?

The Alone

Katılımcı Üye
17 May 2018
266
1
Merhaba blog dan para kazanmak istiyorum diyelim ki wordpress den bir blog oluşturdum günlük beni 20-30 kişi ziyaret ediyor bunların bir kısmı da yorum falan yazıyor bunu aya vurursak ne kadar para kazanırım ?
Bir de ininal karta para aktarılıyor mu ?

Kacamax

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
657
1
Sivas / 58
Hemen kabaca bir hesap yapalim
Kod:
20x²=4x.5x
-12=-4.3

-4.4x=-16x ve 3.5x=15x ve -16x+15x=-x olup 20x²-x-12
yani hesap 0 cikar.
yorum alarak para kazanamazsin.
Reklam alacaksin reklam sitelerinden tik basina para kazanirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.