Blog Yazıyorum

yusufardayesil

Yeni üye
10 Nis 2019
19
0
Arkadaşlar Coğu Sitede Olduğu Gibi CopyRigth Yazısını Kendı Sıteme Eklemek Istıyorum Yardım Edermisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rub

Yeni üye
11 Nis 2019
9
0
Bunun cevabı çok basit:
1- Blogger paneline girilir. (Blogger veya wordpress)
2- Tema listesine girilir.
3- Html'yi düzenle butonuna tıklanır.
ex:
k95zWv.png

4- Ctrl F yaparak arama kısmına copyright yazılır. (veya sitenizin footer kısmında copyright yazan herhangi bir kelime tam olarak aratılır.)
y6kazM.png

5- Gördüğünüz gibi bende Copyright 2015 yazıyor onun yanına istediğiniz ismi yazabilirsiniz.
Ex:
r5GkJz.png

6- Kaydedin ve sayfayı yenileyin.
Wqjv7q.png

Eğer Copyright kısmı hiç yok ise footer kısmına şu kodu ekleyin;
<div class='attribution'>© Copyright 2019 (isminiz) <a expr:href='data:blog.homepageUrl'><data:blog.title/></a>.
Bu sizin hem blog sayfanızın adını hemde isminizi göstermeye yarayacaktır.
Tema sahibinin ismini silmeniz hukuki yollar başlatabilir, önerilmez..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.