Blogger Konu Çekme Bot v2

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
Eskiden yaptığım programın güncellenmiş halidir daha fazla konu çekmektedir. Hemen hemen tüm içerikleri çeker sadece blogspot değil tüm blogger alt yapısını kullanan sitelerden veri çekebilirsiniz. Programa birde spin özelliği ekledim ama sıkıntı çıktı şimdilik çalışmıyor. İlerleyen zamanlarda düzeltebilirim. Programın videosunuda çekicektim ama fırsatım olmuyor. Pazar akşam onuda halletmeye çalışırım. Diğer botlarım gibi buda sıkıntısız çalışmakta

Blogunuza Aktarmak için :

Yönetim Panel -> Ayarlar -> Diğer -> Blogu İçe Aktar Diyerek Blogunuza Aktarın .

Yorumlarınız benim için önemlidir. Fikir ve önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Programı istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. İyi forumlar

Resimler :

İndirme Linki : Dosyatc.Com
[/URL]
Virüs Total : VirüsTotal.Com

DLL Eklemeyi unutmuşum Onuda İndirmek İçin : Dosya.tc

Virüs Total Yeni

Son düzenleme:

s60v3

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
359
0
Almanya
hocam şu işi biraz daha geliştirip eposta ile direkt yayınlama yapabilirsiniz ben de öyle yapıyorum şuan 3 sitem var yeni sayılır günlük toplam 600 civarı hit geliyor aylık kazancım 40tlcivarı.
ayrıca şu spin işleri yapay zeka ile yapılmalı çünkü her kelimeyi yerine doğru oturtamıyor vakit bulursam bununla ilgili bir yazı yazacağım buraya

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0
Eline sağlık hocam deneyeceğim

Tesekkurler hocam

hocam şu işi biraz daha geliştirip eposta ile direkt yayınlama yapabilirsiniz ben de öyle yapıyorum şuan 3 sitem var yeni sayılır günlük toplam 600 civarı hit geliyor aylık kazancım 40tlcivarı.
ayrıca şu spin işleri yapay zeka ile yapılmalı çünkü her kelimeyi yerine doğru oturtamıyor vakit bulursam bununla ilgili bir yazı yazacağım buraya

Hocam cektikten sonra gondermesi 1 2 dk spin olayina gelince biraz daha gelistirebilirim.

Hocam program hata veriyor. Çalıştıran var mı sadece bende mi?

Nasil bir hata aldiniz hocam ?

19 indirme 3 yorum :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jack Pirates

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
787
0
TU R
Dostum Güzel Hoş Ama, Sürümlerinde Birşey Değişmezki. Aynı Yerden Örn : Feed/User Gibi Yerden Aynı Şekil "Xml" Çeker . :D

delaporta44

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
997
2
RUSSİAN
Kesinlikle geliştirilmeli bir yazılım. Değerlenmesi için 500 TL diyiceksin ne saçma işe yaramaz program ve yazılımlara bile ücret koyuldumu insanların tepkisi aynen şöyle ; oooo vayy süper bla bla bla..

alper75

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
490
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.