blogspot siteleri nasıl hacklenir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tudorrose

Yeni üye
7 Tem 2012
7
0
Blogspot sitesinin nasıl hacklendiğini anlamak öğrenmek istiyorum. haclemek istediğim bir site var. Bana bilgi verecek yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var.

Tudorrose

Yeni üye
7 Tem 2012
7
0
Bir blogspotu kapatabilmek için kurbanın şifre ve mail adresini bilmek gerekiyor anladığım kadarı ile, daha sonra bu şifre ve mail adresi ile gerekli değişim vs yapılıyor. O halde kurbanın loglarını almak için nasıl bir yol izlemeliyim?
Bilgiler için şimdiden Teşekkürler

Tudorrose

Yeni üye
7 Tem 2012
7
0
Roc_Logger 6.3 2e baktım bağlantısındaki indirmeyi anlatan video açmıyor, başka nereden indirmeyi ve kullanmayı öğrenebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.