BlueSpy Crypter 2.0.1! Server Bozmaz!

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Herkese selam. Geçtiğimiz günlerde çıkardığm projenin daha da gelişmiş versiyonunu yayınlıyorum. Uygulamanın görüntüsü aşağıdadır. Crypterlar fud değil fakat üstüne birde obfuscate ettiğinizde sık kullaınlan antivirüslerin neredeyse hepsini geçiyor. Ben dotnet Reactor kullanıyorum siz hangisini isterseniz kullanabilirsiniz. 2 farklı crypter ekledim zaten hangisini beğenirseniz onu kullanın. Stubları fud yapmak için henüz vaktim olmadı. Onlarıda fudladığı zaman yeni konu açarım.

Uygulamadan görüntü:
Ekran-Al-nt-s.png

Eklenmesini istediğiniz özellikler var ise önerilere açığım. Elimden geldiğince fazla özellik eklemeye çalışıyorum fakat fikir konusunda tıkandım denilebilir.

Virüstotal: VirusTotal
Download Lİnk: GitHub - Atalayagiz/BlueSpy_V2.0.1

Unutmadan program vb.net dilinde yazıldı. Sorusu olanlar discorddan yazabilir.

Son düzenleme:

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife
Herkese selam. Geçtiğimiz günlerde çıkardığm projenin daha da gelişmiş versiyonunu yayınlıyorum. Uygulamanın görüntüsü aşağıdadır. Crypterlar fud değil fakat üstüne birde obfuscate ettiğinizde sık kullaınlan antivirüslerin neredeyse hepsini geçiyor. Ben dotnet Reactor kullanıyorum siz hangisini isterseniz kullanabilirsiniz. 2 farklı crypter ekledim zaten hangisini beğenirseniz onu kullanın. Stubları fud yapmak için henüz vaktim olmadı. Onlarıda fudladığı zaman yeni konu açarım.

Uygulamadan görüntü:
Ekran-Al-nt-s.png

Eklenmesini istediğiniz özellikler var ise önerilere açığım. Elimden geldiğince fazla özellik eklemeye çalışıyorum fakat fikir konusunda tıkandım denilebilir.

Virüstotal: VirusTotal
Download Lİnk: GitHub - Atalayagiz/BlueSpy_V2.0.1

Unutmadan program vb.net dilinde yazıldı. Sorusu olanlar discorddan yazabilir.
Eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.