Çözüldü Bluestacks hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Bende aynı sorunu yaşıyordum uzun süre araştırdım , cevabını bulamadım.
NoxPlayer adlı android emülatörüne geçtim uzun bir kullandım ve sorun yaşamadım.
Bluestackdan daha iyi lakin bazı uygulamaları açmıyor.
İyi forumlar

konfic100

Katılımcı Üye
19 Ocak 2009
982
0
Başlat menüsünden çalıştır'ı çalıştırıp oraya regedit yazarak entera basıyoruz.Başlat > Çalıştır > regedit

2_7.png

Açılan pencerede aynen şu adımları uyguluyoruz.HKEY_LOCAL_MACHİNE > Software > Bluestack bluestack sağ tıklayıp sil dedikten sonra uygulamamızı tekrar yükleyebiliriz.

3_3.png

Bu adımları yaptığınız halde sorununuz devam ediyorsa appdata klasöründe bluestack adındaki dosyaları sildikten sonra birdaha deneyin

VeniqmadeT

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
274
0
Bende aynı sorunu yaşıyordum uzun süre araştırdım , cevabını bulamadım.
NoxPlayer adlı android emülatörüne geçtim uzun bir kullandım ve sorun yaşamadım.
Bluestackdan daha iyi lakin bazı uygulamaları açmıyor.
İyi forumlar

noxuda biliyorum fakat o işime yaramıyor :)

Başlat menüsünden çalıştır'ı çalıştırıp oraya regedit yazarak entera basıyoruz.Başlat > Çalıştır > regedit

2_7.png

Açılan pencerede aynen şu adımları uyguluyoruz.HKEY_LOCAL_MACHİNE > Software > Bluestack bluestack sağ tıklayıp sil dedikten sonra uygulamamızı tekrar yükleyebiliriz.

3_3.png

Bu adımları yaptığınız halde sorununuz devam ediyorsa appdata klasöründe bluestack adındaki dosyaları sildikten sonra birdaha deneyin

şu hatayı alıyorum silemiyorum : BlueStacks silinemiyor: Anahtar silinirken hata.

Moderatör tarafında düzenlendi:

konfic100

Katılımcı Üye
19 Ocak 2009
982
0
<< http://www.qwertylab.com/download/runassystem.zip >>

Bunu indir.

Browse butonuna tıklayalım ve Windows klasörünün içerisindeki regedit.exe yi bulalım yada boşluğa sadece regedit yazalım

Ok butonuna basalım ve registry editörünün açılmasını sağlayalım eğer hemen akabinde Klavyedeki Ctrl + Shift + Esc tuşlarına basıp regedit.exe nin hangi hesap altında çalıştığına bakarsanız SYSTEM olduğunu görürsünüz

böylece silinirken hata verip kendini sildirmeyen anahtarları kolayca silebilirsiniz , ilaveten bazı registry anahtarlarını import ederken alınan hatalarında önüne de bu yöntemle geçilebilir.

VeniqmadeT

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
274
0
<< http://www.qwertylab.com/download/runassystem.zip >>

Bunu indir.

Browse butonuna tıklayalım ve Windows klasörünün içerisindeki regedit.exe yi bulalım yada boşluğa sadece regedit yazalım

Ok butonuna basalım ve registry editörünün açılmasını sağlayalım eğer hemen akabinde Klavyedeki Ctrl + Shift + Esc tuşlarına basıp regedit.exe nin hangi hesap altında çalıştığına bakarsanız SYSTEM olduğunu görürsünüz

böylece silinirken hata verip kendini sildirmeyen anahtarları kolayca silebilirsiniz , ilaveten bazı registry anahtarlarını import ederken alınan hatalarında önüne de bu yöntemle geçilebilir.

sağol oldu. sorun çözülmüştür konu kilitlenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.