Bluetooth ve wifi sinyal çakışması

12 Ağu 2018
57
0
192.168.1.1
Öncelikle merhabalar,
Sormak istediğim konuya direkt olarak geçmem gerekirse, Jbl t500bt kulaklığına sahibim. Kulaklığın markası ile ilgili olduğunu sanmıyorum ama HP bir bilgisayara wifi üzerinden internete, kulaklık için de Bluetooth ile bağlanıyorum. Bluetooth kullanmadığım zamanlarda internetimi tam verim ile kullanabiliyorken, kulaklığı bağladığımda ya da Bluetooth sadece açık dâhi olsa internet hızım 7kb'a düşüyor yani kullanılmaz hâle geliyor.
Denediğim yöntemler;
Modem arayüzü içinden wireless ayarlarına girip channel değiştirdim (11 ve diğerlerini denedim, hâlâ aynı sorun.)

Bunun bir çözümü var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.