Boks Lisansı Nasıl İptal Edilir?

Baybar

Katılımcı Üye
18 Ocak 2012
561
0
İstanbul
Dostlar benim bir arkadaşım benden yardım istedi ve dediki iptal edemezsem 5 bin lira bize mal olcak.İşte bende düşündüm dedim bir de buradaki arkadaşlarıma sorayım.

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
lisanslar her sene yenilenir ve eğer yenilemezsen lisansın kayıttan silinir

Yok öyle birşey anca 15 20 yıl geçicek :D oda kaybolursa eğer bir kişi kendi gidip sildirmediyse ilerde dava açma yetkisi doğuyor o yüzden lisans yenilemeyince felan olayları doğru değil boks federasyonuna gidip sildire bilirsin kayıtlarını ve lisanslarını bunun zor bir yanı yokki burda cevap arıyon

umman19

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
559
0
Yok öyle birşey anca 15 20 yıl geçicek :D oda kaybolursa eğer bir kişi kendi gidip sildirmediyse ilerde dava açma yetkisi doğuyor o yüzden lisans yenilemeyince felan olayları doğru değil boks federasyonuna gidip sildire bilirsin kayıtlarını ve lisanslarını bunun zor bir yanı yokki burda cevap arıyon

yanlış biliyorsun benim basketbol lisansım bu yüzden yandı (yenilemediğim için) her sene yenilemelisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.