Bölüm sonuçları yardım fikir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klaker123

Yeni üye
21 Ağu 2011
25
0
Herhangi bir alana yerleşemediniz.
28 - 05 Eylül Tarihleri Arasında Okul Müdürlüğünüze Başvurunuz.

Diyor benim diploma puanım 54 ondan böle şimdi ben bölümleri şöyle sıraladım.

bilişim - elektirik - muhasebe - pazarlama - makine

hiç biri tutmadı ben pazarlama ve makineyi öylesine yazmıştım.

istediğim bölümlerde bilişim elektrik muhasebeydi açıkta mı kalırım yoksa illa alırlarmı yada para isterlermi istediğim bölüme

klaker123

Yeni üye
21 Ağu 2011
25
0
yok seçmedim sadece bilişim - elektirik - muhasebe - pazarlama - makine bunu yaptım yani okuldan memnunum ama yerleşme sorunu var hep bu mebin hatası bak şimdi küfür etcem töbe töbe lan bari bir yere almıyosun sınıfta bıraksana geçiriyosanda en kötü bölüme sokucaksın.

Para kazanmak için neler yapıyolar

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Sanırım Lise'den Bahsediyorsun Tüm Türkiyede 9 Siniflar Aynidir Sen Şuan Hangi Okulda Okuyorsan O Okul Bünyesindeki Herhangi Bİ Bölüme Alir Seni Eğer 9 Sinifa Yeni Başliyorsanda Hiç Dert Etme Herhangi Bir Liseye Yazil Seneye Bölüm Seçer İstediğin Okula Gidersin Yıl Sonu Puanına Göre Kolay Gelsin
Detayli Bilgi Vermediğiniz İçin Bİraz Karişti

10 Sinif Bölümü Seçiyorsan Eğer İmkanında Varsa Atiyorum ist Oturuyorsun Puanın Tutmadi Bölüm Seçemedin Memleketinde Bir Liseye Başvur Veya İl Dişinda Düşük Puani Olan İstediğin Bir Bölüme Kayidini Yaptir 1 Ay Sonra Naklini Bulunduğu Okula Aldirabilirsin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.