... Bomba ...Ağınızdaki Bilgisayarların Ekranlarını Gör ve Kontrol Et !

wing-tsun

Yeni üye
9 Ara 2007
33
0
ınsanı delı edıyorlar dınden ımandan cıkıp kufur basacam ama yakısmaz bıze konu kapatılsın admını yokmu buranın

ilkinerdi

Katılımcı Üye
31 Ağu 2008
471
0
İzmir
biz internet cafede oynarken cafe sahibi gıcık ediyodu beni giriyodum ana makinaya herkesiz süresini 5 er 10 ar dk uzatıyodum :) ne günlerdi :D

tarik626

Yeni üye
4 Eyl 2007
4
0
sorunsuz kullanıyordum program hata veridi bugün yeniden kurdum bu seferde hiç çalışmadım ne yapıcam yardımcı olurmusunuz.......

27 Ocak 2009
31
0
Kar$ıyaka
Ya aRkada$LaR VirüsLü DiyoRsunuz Zaten ßu işLeri Virüs iLe yapıoRuz Sizde viRüs oLmadan Kar$ıya viRüs naSL yoLLaRz soyLeyin Allah a$kına ya. Virüs vaR. qißi SaçmaLıkLar yazmayın..

boravarol

Yeni üye
23 Ocak 2009
5
0
programın adı ne arkadaşlar kendi imkanlarımızla bulalım virüssüz halini bari.zaten link ölü

kukaxxx

Yeni üye
21 Ağu 2008
2
0
bu programı karsı pc yıde kurmak gerekıyor o yuzden bıraz gıcık bı program ben sıze emco remote screen shot ı onerırım tamamen sorunsuz ve karsı pc ye kurmanıza gerek yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.