[BOMBA] İnstagram Gibi Fake Mail Atma!

WH1T3X

Yeni üye
18 Mar 2018
21
0
Hocam bu konuyu biraz daha iyi bir şekilde bir video platformun da anlatabilir misiniz? Şahsen kendim için de istiyorum bazı yerleri anlayamadım.

Mamilost

Katılımcı Üye
19 May 2018
539
7
Hocam bu konuyu biraz daha iyi bir şekilde bir video platformun da anlatabilir misiniz? Şahsen kendim için de istiyorum bazı yerleri anlayamadım.

hocam çok basit ya instagramdan gmailinze şifre yenileme alıyorsunuz ardından şiffre yenilemeyi düzenleyip mail.com.tr postanıza atıyorsunuz ordan bi kaç işlem yaptıktan sonra kurbana gönderiyorsunuz

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
hocam çok basit ya instagramdan gmailinze şifre yenileme alıyorsunuz ardından şiffre yenilemeyi düzenleyip mail.com.tr postanıza atıyorsunuz ordan bi kaç işlem yaptıktan sonra kurbana gönderiyorsunuz

Ya hocam o da hiç inandırıcı değil yani çoğu tıklamıyor..

23 Ağu 2017
79
0
Dostum şifre resetle tuşuna kendi şifre resetleme sitemi koyunca e-posta spama düşüyor nasıl çözeriz bunu

Mamilost

Katılımcı Üye
19 May 2018
539
7
Peki Kendi Sitemize Nasıl Yönlendiricez ? Nasıl Hesabı Alıcaz

kzlsn hocam gmail den düzenliceksiniz eger daha detaylı anlatım istiyorsanız öm mesaj atmanız yeterli
Dostum şifre resetle tuşuna kendi şifre resetleme sitemi koyunca e-posta spama düşüyor nasıl çözeriz bunu

alehandro15 hocam öm atarsanız bi beraber bakalım
Hocam bence site sıkıntılı çalışmıyor ya..

S0N4K az önce denedim çalısıyormu diye çalışıyor hocam http://i.hizliresim.com/dBvOBX.jpg

Ya hocam o da hiç inandırıcı değil yani çoğu tıklamıyor..

bunun giibi sağlam scriptin varsa inanırlar http://i.hizliresim.com/Y6Q64D.jpg

Son düzenleme:

Mamilost

Katılımcı Üye
19 May 2018
539
7
kardeşim kendime şifre yenileme maili gönderdim sonra ne yapcagım biraz daha acıklarmısın ?

şimdi hocam instagramdan gelen maili fareden tamamını kopyalıyoruz ardından epota yaz kısımda mesaj kısmına yapıştır yapıyoruz ve instagramın maili direkk karşınızda olacak ve ardından merhabadan sonrasını düzenliyoruz k.adını an allta gmail ini ve scriptini butona yerleştiriyorsunuz devamı zaten konuda var

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Gelen şifre sıfırlamaya kendi sitemi koyuyorum hala instagram'a yönlendiriyor hocam ya konu bence gereksiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.