[BOMBA] instagram para kazanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arye

Üye
30 Haz 2018
183
0
Merhaba aslında para kazanmak biraz kolay nasıl diye sorucaksınız arkadaşlar instagramda bir kaç hesap açın ve gt ile kasın bunun için bir çok site ve script var freehost'a kurabilirsiniz bu scriptleri sonra hesabınızı ekleyin #takipcikazan #takipcial #ayakkabı gibi birçok tagı ekleyin otomatik yorum attırın cagritaner ve gt yapan hesapların takipçilerini takip ettirin sonradan dm gelmeye başlıcak ve bionuza whatsapp numaranızı ekleyin mesela ben kendi sitemden takipçi aldığım için yani sitemi tanıtıyorum 1.5 2tlden veriyorum geliş fiyatının üstüne komisyonumu ekleyip satıyorum dün 2 müşteri geldi instadan 65tl cebime bıraktı yani bir seferlik değil bu işler devamı geliyor denemenizi tavsiye ederim aklınızda kalan tüm soruları yanıtlabilirim arkadaşlar sormaktan çekinmeyin.

Korkmaz124

Yeni üye
10 Ara 2017
12
0
daha detaylı anlatabilirmisiniz acaba bende dusunuyorumda boyle birşey ve profilde ne gibi şeyler paylaşıyorsunuz

Arye

Üye
30 Haz 2018
183
0
daha detaylı anlatabilirmisiniz acaba bende dusunuyorumda boyle birşey ve profilde ne gibi şeyler paylaşıyorsunuz

kendi yaptığım fotoğraf ve açıklamaya
🌹MERHABALAR🌹
Takipçi Beğeni Hizmeti
1k(1000) TAKİPCİ :2TL
3K(3000) TAKİPCİ: 6TL
5K(5000) TAKİPCİ: 10TL
7.5K(7500) TAKİPCİ: 15TL
10K(10.000) TAKİPCİ:20TL
1k(1000) İZLENME:0.05 Kuruş
1k (1000) Beğeni: 0.30 Kuruş

bunu yazıyorum sitemin adresini veriyorum ben smm sitem olduğu için tanıtım amaçlı sende whatsapp hattını verirsin öyle gider.

kobra852

Üye
9 May 2007
70
0
Hocam detaylı şekilde tek bir seferde yazarsan daha açıklayıcı olucağına inanıyorum burada konuyu okuyan çok insan var yorum atmaya üşeniyorlar teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.