[BOMBA KONU] 2dk'da 10 Tl kazanın. 100 Tl ye kdr kazanabilirsiniz! İçeri >>>>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TR3VEL

Yeni üye
30 Eyl 2017
38
0
Giresun
dostum tarihi bittimi

pm atamıorum 20 mesaj atyman lazım dıro ne yapmalıyım

pm atıoyrum dostum

bu da son mesaj

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
PM ler cevaplandı.

Şimdi aynı soru çok kes geldiği için yazıyorum:
Ben size pm de "Gönderdim hocam, kayıt olabilirsiniz. " yazdıysam mesajını cevapladıysam artık kaydolabilirsiniz uygulamaya.
Link veya kod gelmiyo mailde doğru. Ben bana verdiğiniz maili/telefonu sisteme tanımlıyorum. Siz kayıt olunca sayıyor merak etmeyin. Daha önce denediğimi ve böyle çalıştığını anlattım.

Onun dışında pm den nasıl yapıyoruz anlatsana gibi mesajlar atmayın ilk sayfayı okuyun yeterince detaylı, anlaşılır yazdım.
Pm ile bana kayıt olacağınız maili yada telf. no yu gönderiniz sadece.

Vee herkese 12 aralıkta 2017 de yüklenicek kazandıkları chippinler.

Eline sağlık , güzel konu olmuş.

Hayallerim kısmında bi kolye gördüm 100 Tl altında onu anneme alırım hiç olmazsa sevinir :)

Harcayabileceğiniz yararlı siteleri paylaşacağım hocam.

dostum tarihi bittimi

10 aralık son gün. Yarında yapabilirsin geceye kdr

PM ler cevaplandı.

En altta ki dikkatimi çekti biraz

Kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar olayı her markada var. Bkz: magnum lambo çekilişi detaları

Chippin bakiyeyi harcama olayında CC ekleme zorunluluğu yok diye biliyorum.
Eklersen ne işe yarıyo. Misal 130tl lik ürün almak istiyosun; 100tl yi chippin bakiyenden çekiyor, 30tl yi karttan.

Yeniyim ÖM atamıyorum

PM gönderildi.

Hadi yatıyorum, şarj bitiyor :) Yarın dwm ederim PM leri cevaplamaya.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
üyelik aldık ama halen 10 tl gelmemis nasıl olacak ve arkadaslarımızı nasıl davet edecegiz bu uygulamaya kodsuz falan ? yapabilen anlata bilirmi

BlackOps4

Yeni üye
9 Ara 2017
11
0
İstanbul
Davet yollayınca sms ve mail diyor ben sms seçiyorum ama kendi numaram üzerinden davet yolluyor sonra tekrar uygulamaya dönüyor davet gönderlimiştir diyor sonra karşıdaki davet ettğim kaydolunca bana bi bilgi gelmiyor ayrıca parada gelmiyor biraz açıklarmısın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.